Poli Café, Marti, 5.03.2012, ora 19:00, SALA DE LECTURA.

Intalniri la o cafea sau bere, cateodata cu invitati speciali
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Poli Café, Marti, 5.03.2012, ora 19:00, SALA DE LECTURA.

Post by AndreiVajnaII »

Cu, sau fara cei 200 de studenti ai lui Robu? :D
User avatar
LILIaKu-
Posts: 1521
Joined: Mon Oct 01, 2012 8:59 pm

Re: Poli Café, Marti, 5.03.2012, ora 19:00, SALA DE LECTURA.

Post by LILIaKu- »

paul prodana, torpila si elicopter se intorc in sud :ymhug: sa le uram bun (re)venit si asteptam si altii sa se reintoarca.
M-am vandut la USL pentru mici si bere gratis, platiti din bani publici.
User avatar
Deyan
Posts: 623
Joined: Tue Nov 13, 2012 6:54 pm

Re: Poli Café, Marti, 5.03.2012, ora 19:00, SALA DE LECTURA.

Post by Deyan »

LILIaKu- wrote:paul prodana, torpila si elicopter se intorc in sud :ymhug: sa le uram bun (re)venit si asteptam si altii sa se reintoarca.
oare de ce? la mijlocul aniilor 2000 era unul din liderii galeriei.
ceilalti stiu de ce,nu le mergea cu vanzarea biletelor!
GLUMESC!
"Tara mea-i Banatul meu!"
diegis37
Posts: 2188
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:01 pm

Re: Poli Café, Marti, 5.03.2012, ora 19:00, SALA DE LECTURA.

Post by diegis37 »

LILIaKu- wrote:paul prodana, torpila si elicopter se intorc in sud :ymhug: sa le uram bun (re)venit si asteptam si altii sa se reintoarca.
:ymhug:
Partizan
Posts: 147
Joined: Tue Oct 02, 2012 10:18 am

Re: Poli Café, Marti, 5.03.2012, ora 19:00, SALA DE LECTURA.

Post by Partizan »

LILIaKu- wrote:paul prodana, torpila si elicopter se intorc in sud :ymhug: sa le uram bun (re)venit si asteptam si altii sa se reintoarca.
Le urez bun Venit! :ymhug:
User avatar
Kerosen
Posts: 655
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:35 pm
Location: Timisoara

Re: Poli Café, Marti, 5.03.2012, ora 19:00, SALA DE LECTURA.

Post by Kerosen »

Interesanta treaba cu Paul ,la el se referea Brancovan?
User avatar
LILIaKu-
Posts: 1521
Joined: Mon Oct 01, 2012 8:59 pm

Re: Poli Café, Marti, 5.03.2012, ora 19:00, SALA DE LECTURA.

Post by LILIaKu- »

Kerosen wrote:Interesanta treaba cu Paul ,la el se referea Brancovan?
nu.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
M-am vandut la USL pentru mici si bere gratis, platiti din bani publici.
Cristi brancovan
Posts: 29
Joined: Sun Feb 10, 2013 2:03 pm

Re: Poli Café, Marti, 5.03.2012, ora 19:00, SALA DE LECTURA.

Post by Cristi brancovan »

LILIaKu- wrote:paul prodana, torpila si elicopter se intorc in sud :ymhug: sa le uram bun (re)venit si asteptam si altii sa se reintoarca.
Pai Torpila a fost si pana acum cu ACS-ul, vanzand bilete si fulare. Elicopter, din cate stiu vinde aceleasi lucruri pt Torpila, deci e si el alaturi de ACS. Paul Prodana e surpriza? Poate pentru voi.... Mai sunt si altii, doar ca le e rusine sa se afiseze cu pustimea din peluza...asteapta divizia A, sperand la acelasi entuziasm ca-n 2002. Totusi in chestiunile concrete, mult mai importante in activitatea clubului decat moftul numit galerie, mai stiti ceva legat de incompatibilitatea lui Rosenblum?

Bambi arunca petarde in presa ca sa uite lumea de scandalul Rosenblum. Vom vedea vineri daca isi merita sau nu banii.
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Poli Café, Marti, 5.03.2012, ora 19:00, SALA DE LECTURA.

Post by Pffv »

Da ce faceti voi pe la intalniri ? Profitati ca nu-s si va infruptati din "banii timisenilor" ? Impartiti ARGINTII ? Si mie imi vindeti povesti cu mici si chifle? Rusinicaaaa =)) ...
User avatar
Kerosen
Posts: 655
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:35 pm
Location: Timisoara

Re: Poli Café, Marti, 5.03.2012, ora 19:00, SALA DE LECTURA.

Post by Kerosen »

Cristi brancovan wrote:
LILIaKu- wrote:paul prodana, torpila si elicopter se intorc in sud :ymhug: sa le uram bun (re)venit si asteptam si altii sa se reintoarca.
Pai Torpila a fost si pana acum cu ACS-ul, vanzand bilete si fulare. Elicopter, din cate stiu vinde aceleasi lucruri pt Torpila, deci e si el alaturi de ACS. Paul Prodana e surpriza? Poate pentru voi.... Mai sunt si altii, doar ca le e rusine sa se afiseze cu pustimea din peluza...asteapta divizia A, sperand la acelasi entuziasm ca-n 2002. Totusi in chestiunile concrete, mult mai importante in activitatea clubului decat moftul numit galerie, mai stiti ceva legat de incompatibilitatea lui Rosenblum?

Bambi arunca petarde in presa ca sa uite lumea de scandalul Rosenblum. Vom vedea vineri daca isi merita sau nu banii.

Cristi,ai dreptate,galeria ACS-ul e plina de "pustime" ,dar acelasi lucru era valabil si-n CVUCS si in perioada Druckeria sau la ASU.
Locked