O mână de ajutor!

User avatar
duranviola
Posts: 1634
Joined: Tue Oct 02, 2012 7:18 am
Location: Timisoara

Re: O mână de ajutor!

Post by duranviola »

vreau sa ajut la spalarea noroiului aruncat de cei preacurati................... X(
Finantatorii vin si pleaca, politicienii vin si pleaca, antrenorii vin si pleaca, jucatorii vin si pleaca.....doar noi suporterii, ramanem

Image Image
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: O mână de ajutor!

Post by Pffv »

duranviola wrote:vreau sa ajut la spalarea noroiului aruncat de cei preacurati................... X(
Pai spor la munca , ca aia numai cu asta se ocupa mai nou !
User avatar
LILIaKu-
Posts: 1521
Joined: Mon Oct 01, 2012 8:59 pm

Re: O mână de ajutor!

Post by LILIaKu- »

depinde de calitatea pozei. chiar programe profesionale pentru ce iti trebuie tie nu prea stiu. dar poti sa incerci cu sharpen de la photoshop cs6.
M-am vandut la USL pentru mici si bere gratis, platiti din bani publici.
User avatar
duranviola
Posts: 1634
Joined: Tue Oct 02, 2012 7:18 am
Location: Timisoara

Re: O mână de ajutor!

Post by duranviola »

LILIaKu- wrote:depinde de calitatea pozei. chiar programe profesionale pentru ce iti trebuie tie nu prea stiu. dar poti sa incerci cu sharpen de la photoshop cs6.
mersi fain, am sa incerc
Finantatorii vin si pleaca, politicienii vin si pleaca, antrenorii vin si pleaca, jucatorii vin si pleaca.....doar noi suporterii, ramanem

Image Image
User avatar
duranviola
Posts: 1634
Joined: Tue Oct 02, 2012 7:18 am
Location: Timisoara

Re: O mână de ajutor!

Post by duranviola »

duranviola wrote:vreau sa ajut la spalarea noroiului aruncat de cei preacurati................... X(
se pare ca nu mai este nevoie, deoarece printr-un efort de luciditate, pe care o stiam prezenta, dar nu o credeam posibila, s-au facut corectiile necesare.........................poate mai exista, totusi, sperante :sup2:
Finantatorii vin si pleaca, politicienii vin si pleaca, antrenorii vin si pleaca, jucatorii vin si pleaca.....doar noi suporterii, ramanem

Image Image
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: O mână de ajutor!

Post by Pffv »

duranviola wrote:
duranviola wrote:vreau sa ajut la spalarea noroiului aruncat de cei preacurati................... X(
se pare ca nu mai este nevoie, deoarece printr-un efort de luciditate, pe care o stiam prezenta, dar nu o credeam posibila, s-au facut corectiile necesare.........................poate mai exista, totusi, sperante :sup2:
Gand la gand ...cu bucurie :D .
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: O mână de ajutor!

Post by englezul »

Am nevoie de o relatie la o tipografie unde sa tiparesc o lucrare( nu a mea stati linistiti :D ), rapid si la pret bun @-)
User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: O mână de ajutor!

Post by DP 2-6 »

Când am văzut că ai postat la "ajutor", mă gândeam că ai nevoie de ceva criblură, aruncată pe Liviu Rebreanu! :D
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: O mână de ajutor!

Post by englezul »

DP 2-6 wrote:Când am văzut că ai postat la "ajutor", mă gândeam că ai nevoie de ceva criblură, aruncată pe Liviu Rebreanu! :D
Aur curat ar fi pe ceata asta... :D
Post Reply