Televiziuni

AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Televiziuni

Post by AndreiVajnaII »

E amândouă.
User avatar
impossible
Posts: 2931
Joined: Tue Oct 02, 2012 12:52 am

Re: Televiziuni

Post by impossible »

Sa la spuna cineva iupisicilor ca routerele cu functie de modem sunt deja old news. Apa calda si mersul pe jos s-au inventat deja.Clientii lor, dupa cum se vede din articol, nu aveau semnal wifi nici in propria locuinta. Acum, cu noul box, vor avea chiar si in baie. Wow! Goodbye, stone age! :lol:
______________________________________
Image
ASU - Poli 0-1 (Chemin S. 53')
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Televiziuni

Post by englezul »

impossible wrote:Sa la spuna cineva iupisicilor ca routerele cu functie de modem sunt deja old news. Apa calda si mersul pe jos s-au inventat deja.Clientii lor, dupa cum se vede din articol, nu aveau semnal wifi nici in propria locuinta. Acum, cu noul box, vor avea chiar si in baie. Wow! Goodbye, stone age! :lol:
=)) =)) =))
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Televiziuni

Post by AndreiVajnaII »

Pe scurt: digi oferă modem cu wifi cu 2 benzi de frecvență? Ca n-am înțeles.
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Televiziuni

Post by orangetm »

impossible wrote:Sa la spuna cineva iupisicilor ca routerele cu functie de modem sunt deja old news. Apa calda si mersul pe jos s-au inventat deja.Clientii lor, dupa cum se vede din articol, nu aveau semnal wifi nici in propria locuinta. Acum, cu noul box, vor avea chiar si in baie. Wow! Goodbye, stone age! :lol:
Ai tras concluzii gresite.
Este uaifai pisti tat in locuinta (parter, etaj, pod) si in jurul ei.
Or avea clienti cu megavile, poate.
:D
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Televiziuni

Post by orangetm »

AndreiVajnaII wrote:Pe scurt: digi oferă modem cu wifi cu 2 benzi de frecvență? Ca n-am înțeles.
Ofera un peste.
Din ce stiu eu, cele mai "tari" is niste ZTE-uri care duc pana pe la 300 mbps.
Poate au si altele. Alea mai vechi parca sunt TP-Link.
Dar, de.
Clientului erdeesh i s-a adus odata cu pastrama de sub sea si gigabitul. La pachet.
:P
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Televiziuni

Post by orangetm »

AndreiVajnaII wrote:Pe scurt: digi oferă modem cu wifi cu 2 benzi de frecvență? Ca n-am înțeles.
Ofera un peste.
Din ce stiu eu, cele mai "tari" is niste ZTE-uri care duc pana pe la 300 mbps.
Poate au si altele. Alea mai vechi parca sunt TP-Link.
Dar, de.
Clientului erdeesh i s-a adus odata cu pastrama de sub sea si gigabitul. La pachet.
:P
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
User avatar
impossible
Posts: 2931
Joined: Tue Oct 02, 2012 12:52 am

Re: Televiziuni

Post by impossible »

Habar nu am ce ofera digi. Dar aici era vorba de ceea ce pretinde ca ofera iupisi clientilor sai. Trabanturi, asta le da. Pe care le numeste, cu mandrie, BMW-uri. Si apoi spune ca ele "prind" incredibila viteza de ... 100 km/h. Ca si cum nimeni n-ar fi atins-o pana acum. ;)
______________________________________
Image
ASU - Poli 0-1 (Chemin S. 53')
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Televiziuni

Post by AndreiVajnaII »

Pai se lăudau cu o ofertă ce nu o are concurența. Bine, știu că in războiul dintre voi vă luați de orice aspect. Dar mi se pare cool că un om de rând care nu știe ce e ăla router, primește unul de calitate, fără să-și bată capul.
User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: Televiziuni

Post by DP 2-6 »

impossible wrote:Habar nu am ce ofera digi. Dar aici era vorba de ceea ce pretinde ca ofera iupisi clientilor sai. Trabanturi, asta le da. Pe care le numeste, cu mandrie, BMW-uri. Si apoi spune ca ele "prind" incredibila viteza de ... 100 km/h. Ca si cum nimeni n-ar fi atins-o pana acum. ;)
Eh, mai nimic, oferă cu trei degete,(a se citi euro) ce nu oferă alții cu zece! :))
Post Reply