Dan Alexa

Conducerea clubului, staff tehnic, angajati ai clubului.
asu
Posts: 733
Joined: Sat Nov 03, 2012 1:08 pm

Re: Dan Alexa

Post by asu »

numai ne amagi ca am pierdut nemeritat ............asa echipa slaba ca dinamu nu vom mai prinde noi

mai bine analizeaza ce trebuie sa schimbi si sa imbunatatesti la echipa ...... pana nu este tarziu
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Dan Alexa

Post by englezul »

Niciodata nu reusesc sa pricep schimbarile pe care le face. :-o
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Dan Alexa

Post by Pffv »

englezul wrote:Niciodata nu reusesc sa pricep schimbarile pe care le face. :-o
+1
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Dan Alexa

Post by orangetm »

Voi doi: de ce nu ma mir?
(gluma moneaseana)
:)

Trimis de pe al meu GT-I9195 folosind Tapatalk
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Dan Alexa

Post by AndreiVajnaII »

Si pe mine ma socheaza uneori, dar aseara nu prea. Rufino pentru Elek imi era clar ca o va face inca de la inceputul meciului. Ma asteptam ca pe Sarmov sa-l bage in locul lui Melinte (post pe post, doar), dar m-a surprins placut cand l-a scos pe Scutaru si l-a tras pe Melinte unde ii e locul. Si ultima schimbare, Goga... trebuia si el sa debuteze, nu?
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Dan Alexa

Post by Pffv »

AndreiVajnaII wrote:Si pe mine ma socheaza uneori, dar aseara nu prea. Rufino pentru Elek imi era clar ca o va face inca de la inceputul meciului. Ma asteptam ca pe Sarmov sa-l bage in locul lui Melinte (post pe post, doar), dar m-a surprins placut cand l-a scos pe Scutaru si l-a tras pe Melinte unde ii e locul. Si ultima schimbare, Goga... trebuia si el sa debuteze, nu?
Astept (si Englezul ... cred da nu-s bas sigur) Rufino impreuna cu Elek pentru fortare de rezultat . Schimbarile cu iz defensiv la 1-2 ... o fi ceva ce sigur ma depaseste . Hai sa fortam egalarea cu 2 varfuri si mijlocasi ofensivi ( drept e ca putem lua vreo 3 boabe asa dar ... ) :D .
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Dan Alexa

Post by AndreiVajnaII »

Nu zic ca n-as fi schimbat si eu cum zici tu. Dar poate Elek obosise. Si sa bagi inca un atacant de acelasi profil nu inseamna ca vei fi mai ofensiv, daca nu ai si oameni care sa le creeze ocazii. Nu vad unde a fost izul defensiv, pentru ca apoi a intrat si Goga. Iar Sarmov a fost mult mai ofensiv decat Melinte. Au fost meciuri cu schimbari mult mai dubioase.
User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: Dan Alexa

Post by DP 2-6 »

Alexa trebuie să explice în faţa tuturor, ce gândeşte când face echipa, sau face asemenea schimbari total aiurea, dar în primul rând să explice, cum poate Croitoru la 35 de ani, să fugă mai mult decât oricare din echipă!? X(
User avatar
Amadeus
Posts: 1546
Joined: Sat Nov 03, 2012 4:20 pm

Re: Dan Alexa

Post by Amadeus »

cine is "tuturor"?
Amadeus
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Dan Alexa

Post by AndreiVajnaII »

Pai ieri a cam spus cum a gandit schimbarile.
Post Reply