Autoritatile locale

Conducerea clubului, staff tehnic, angajati ai clubului.
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Autoritatile locale

Post by orangetm »

Il mai tineti mult pe asta?
:curat1:
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Autoritatile locale

Post by Pffv »

Da! Cica nu e (si) el de vina !
Asa ca ne :curat1: pe noi !
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Autoritatile locale

Post by orangetm »

Bun, e clar ca s-a ajuns intr-un "cul de sac".
Nu e putirinta de a aduce un antrenor acum si ceva jucatori care sa te ajute.
Toti intelegem asta, dar...:
Imobilismul in reactie nu ne ajuta nicicum. Pentru ce sa asteptam iarna? Sa ce? Sa impodobim brazii si sa ascultam colinde?
E Petruescu acolo, faceti rocada cu vdv. Aduceti-l pe Sunda, daca vrea, director tehnic! E si domnul Ionescu acolo, o fi putand si el sa dea un sfat, o schema de joc, ceva.
Orice, dar faceti ceva!
Noi staaam si asteptam, in schimb, sa ne pice cascavalul in/si din gura!
:(
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Autoritatile locale

Post by AndreiVajnaII »

Asta e o reactie de spectator. Si la meci tot auzeam:

"Hai ba, Velcea, fa si tu o schimbare." - asta pana cand s-au epuizat toate schimbarile. Eu m-am gandit repede daca era vreun jucator pe banca ce putea intr-adevar sa schimbe ceva. N-am gasit. Doar Popovici, si el a intrat inca din prima repriza.

"Iara jucam cu mingi lungi!"

"Ba Petre, iara dai pasa inapoi?!"

Adica vrem si joc de pase, pe care jucatorii, totusi, se straduie sa-l faca. Atata doar ca nu prea exista jucatorul care sa se demarce si sa destabilizeze apararea. Dar nici cu minge lunga nu e bine.

Pana la iarna se poate decide ce se vrea. Daca se vrea antrenor nou, este timp berechet de a cauta unul, sa fie intrebat ce doreste, cum vede el echipa, ce i-ar trebui, sa se faca un plan, de ce jucatori e nevoie si sa se si aduca. Si imediat dupa ultima etapa sa-si si intre in functie, ca sa poata faca pregatirea de iarna.

Daca faci acu schimbarea ce rezolvi? O sa fie asa, un hei-rup, publicu va fi multumit, si la primvara o sa fim tot aici, nervosi ca ceva nu s-a facut bine.
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Autoritatile locale

Post by Pffv »

Andrei oricum vorbim ....discutii ! Doar un mic amanunt , sezonul de primavara s-ar putea sa fie mult mai scurt decat un retur , cei mai prapastiosi zic ceva de max. 14 etape .
De facut ceva acum am indoieli serioase ca se apuca cineva ! N-au nici curajul si nici nu isi dau seama de pericol pe deplin (cred eu , asta nu inseamna ca asa este :D ) . Dar sa nu auzim vorbe mai incolo ca-i prea tarziu samd !

le Rautaciosii de pe vremuri tot pomeneau de un antrenor francez la Poli , unu' De Ja(m(n!?))Be ! Poate vine ....el , iar .
User avatar
swedishbitter
Posts: 821
Joined: Fri Mar 08, 2013 6:57 pm

Re: Autoritatile locale

Post by swedishbitter »

Ar fi bine sa facem un efort pt a-l aduce pe Contra, mai ales ca a amenintat cu demisia la petrolul.
I don't know where I'm going, but I'm on my way - Sagan
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Autoritatile locale

Post by orangetm »

S-a dus naibii si scurtatura spre performanta!
:antisteaua:
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Autoritatile locale

Post by Pffv »

"Care" performanta unchiasule ? Ca doar nu suntem pregatiti nici de liga I cf. antrenorului (cu exceptia ...lui ) :D !
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Autoritatile locale

Post by orangetm »

Pffv wrote:"Care" performanta unchiasule ? Ca doar nu suntem pregatiti nici de liga I cf. antrenorului (cu exceptia ...lui ) :D !
Eu doar orto-, meta- si para-frazam!
Kekule fie cu noi!
:D
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Autoritatile locale

Post by AndreiVajnaII »

Pffv wrote:"Care" performanta unchiasule ? Ca doar nu suntem pregatiti nici de liga I cf. antrenorului (cu exceptia ...lui ) :D !
De liga 1, nu, dar de cupa suntem foarte pregatiti. :D
Post Reply