Conducerea clubului

Conducerea clubului, staff tehnic, angajati ai clubului.
User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: Conducerea clubului

Post by DP 2-6 »

Infractorul mirceasandu, a fost votat preşedinte de onoare :ymsick: al frf. Singurul care a votat împotrivă, a fost Adrian Mititelu. Deci "onorata" noastră conducere a votat pentru, spurcat să le fie numele, dacă e adevărat! Veţi ajunge la coşul de gunoi, al istoriei fotbalului timişorean! :ymsick:
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Conducerea clubului

Post by englezul »

DP 2-6 wrote:Infractorul mirceasandu, a fost votat preşedinte de onoare :ymsick: al frf. Singurul care a votat împotrivă, a fost Adrian Mititelu. Deci "onorata" noastră conducere a votat pentru, spurcat să le fie numele, dacă e adevărat! Veţi ajunge la coşul de gunoi, al istoriei fotbalului timişorean! :ymsick:
Nu aveau cum sa fie impotriva lui, din moment ce doar datorita lui acest club exista. Din pacate ! :(
User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: Conducerea clubului

Post by DP 2-6 »

englezul wrote:
DP 2-6 wrote:Infractorul mirceasandu, a fost votat preşedinte de onoare :ymsick: al frf. Singurul care a votat împotrivă, a fost Adrian Mititelu. Deci "onorata" noastră conducere a votat pentru, spurcat să le fie numele, dacă e adevărat! Veţi ajunge la coşul de gunoi, al istoriei fotbalului timişorean! :ymsick:
Nu aveau cum sa fie impotriva lui, din moment ce doar datorita lui acest club exista. Din pacate ! :(
Puteau fi fără probleme împotrivă şi da, datorită lui acest club există sub forma asta! X(
banatean_violet
Posts: 1153
Joined: Tue Oct 02, 2012 10:51 am

Re: Conducerea clubului

Post by banatean_violet »

De la Poli cine voteaza acolo la alegerile ferefe?
User avatar
impossible
Posts: 2931
Joined: Tue Oct 02, 2012 12:52 am

Re: Conducerea clubului

Post by impossible »

banatean_violet wrote:De la Poli cine voteaza acolo la alegerile ferefe?
Din ce am citit eu a fost Staicu.
______________________________________
Image
ASU - Poli 0-1 (Chemin S. 53')
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Conducerea clubului

Post by orangetm »

Ceva reactii oficiale?
:-s

Eu in locul lui Robu retrageam echipa din liga asta. Sa joace in 17.

Si la anul o luam frumos din liga a doua, cu culorile si palmaresul.
:twisted:

Inca nu e foarte tarziu sa le dam o palma "croitorilor"!

:steag2: :steag1: :steag2:
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Conducerea clubului

Post by Pffv »

orangetm wrote:Ceva reactii oficiale?
:-s

Eu in locul lui Robu retrageam echipa din liga asta. Sa joace in 17.

Si la anul o luam frumos din liga a doua, cu culorile si palmaresul.
:twisted:

Inca nu e foarte tarziu sa le dam o palma "croitorilor"!

:steag2: :steag1: :steag2:
A fost deja .... au dat fuga la bancomat :evil: !
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Conducerea clubului

Post by orangetm »

Nu asa...

Serios!
Stam sa ne mai fure 2-3 meciuri sa ajungeti la vorbele mele?
Stam; ca mie nu imi baga nimeni bani pe card sa fiu polist!
Eu ma consum gratis!
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Conducerea clubului

Post by Pffv »

Vrei serios ? Bine . Ce anume din activitatea acestui club iti da impresia ca exista vreo conducere ? Comportamentul de gainea beata ? Transferurile sclipitoare? Strategia pe termen ... oricare termen ? (Non)Marketingul ?
Doresti o reactie oficiala ? Hai sa fim seriosi , pentru o reactie , alta decat una umorala si fara substanta , trebuie sa iti pese . Pentru "conducere" este doar un "loc de munca" oarecare unde se comporta in bunul spirit al foarte multor compatrioti , adica sa ne facem ca muncim ! In nici un caz nu o sa fie vreo reactie de genul "am gresit" , asta nu se poate , nu-i asa ?

PS Inainte de a tot da cu arbitrul (absolut imbecil individul) si hotia , te rog sa mai imi spui ce nume iti mai vine in gand dupa Seroni ? Ca la mine ii pauza :( !
asu
Posts: 733
Joined: Sat Nov 03, 2012 1:08 pm

Re: Conducerea clubului

Post by asu »

Pffv wrote:Vrei serios ? Bine . Ce anume din activitatea acestui club iti da impresia ca exista vreo conducere ? Comportamentul de gainea beata ? Transferurile sclipitoare? Strategia pe termen ... oricare termen ? (Non)Marketingul ?
Doresti o reactie oficiala ? Hai sa fim seriosi , pentru o reactie , alta decat una umorala si fara substanta , trebuie sa iti pese . Pentru "conducere" este doar un "loc de munca" oarecare unde se comporta in bunul spirit al foarte multor compatrioti , adica sa ne facem ca muncim ! In nici un caz nu o sa fie vreo reactie de genul "am gresit" , asta nu se poate , nu-i asa ?

PS Inainte de a tot da cu arbitrul (absolut imbecil individul) si hotia , te rog sa mai imi spui ce nume iti mai vine in gand dupa Seroni ? Ca la mine ii pauza :( !

INDIFERENT DE VALOAREA ECHIPEI , NU INSEAMNA CA ARBITRI POT SA TE FUTA IN FIECARE ETAPA PTR. CA NU ESTI INCA IN ZONA FIERBINTE .........DE LA CONDUCEREA ACESTUI CLUB NU ASTEPT NIMICA ALTCEVA DECAT DEMISIA
Post Reply