Valentin Velcea

Conducerea clubului, staff tehnic, angajati ai clubului.
Locked
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Valentin Velcea

Post by englezul »

police10 wrote:
englezul wrote:
LILIaKu- wrote:mi-o dat velcea peste nas in astea 3 meciuri. :dizzy:

felicitari sincere! cum am fost primul care l-am criticat atunci cand echipa juca groaznic in returul ligii a 2a, acum merita aplauda sincer. sper sa o tina tot asa. :bravo:
Jucam la fel de groaznic si acum, atat ca-l ajuta rezultatele momentan.
Dar pe vremea lui Sabau cum jucam? Ce lot avem acum si ce lot aveam atunci!
Pe vremea aia interpretam cu mare maiestrie partitura " tesatura de pase ", nu primeam gol de la aproape nimeni :fotbalist: . Adevarul din pacate este ca nici nu prea dadeam insa... :D
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Valentin Velcea

Post by AndreiVajnaII »

Dadeam. Da nu cand trebuia.
C&C
Posts: 36
Joined: Tue Oct 02, 2012 7:34 pm

Re: Valentin Velcea

Post by C&C »

...ageaba,ageaba,
ma uit acu la Botosani -Vaslui conduce Botosani ,nu stiu cat se va termina dar joaca Botosaniul de zici ca sunt in finala LC si ei ar trebui sa egaleze,se bat pentru fiecare minge si trag cu dinti de fiecare faza,recupereaza si alearga de manca pamantul.
..zic ageaba pentru ca intodeauna ,nu in general, subordonatii ,jucatorii ,elevii,poarta total, cu mici exceptii(care intaresc regula),deci au personalitatea si o parte din caracterul sefului.
Cand te uiti la ai nostri jucand ca niste momalai felul in care trateaza situatii de "criza" poti automat sa tragi concluziile despre antrenor.
Cica oricum adversari se pregatesc pentru meciurile cu Poli cu un jucator mai putin pentru ca sigur asa vor scoate puncte la felul cum sunt pregatiti.
asu
Posts: 733
Joined: Sat Nov 03, 2012 1:08 pm

Re: Valentin Velcea

Post by asu »

maestre , inca o rusine............ai sa spui ca a fost un antrenament bun

daca nu lasi din aroganta ta divina , pe care tu o crezi disciplina nu vei reusi niciodata !
User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: Valentin Velcea

Post by DP 2-6 »

asu wrote:maestre , inca o rusine............ai sa spui ca a fost un antrenament bun

daca nu lasi din aroganta ta divina , pe care tu o crezi disciplina nu vei reusi niciodata !
Ce mama dracului a antrenat acum, prostia, neputinţa, sau indolenţa? X(
billy
Posts: 341
Joined: Sun Dec 09, 2012 9:58 am
Location: Timisoara

Re: Valentin Velcea

Post by billy »

La multi ani ! Sper ca daca ai ajuns la o varsta rotunda ( 40 :D ) sa-ti vina mintea la cap si sa incerci si alte sisteme de joc . Iti doresc reusite in viata si multa sanatate ! :bere: \:D/ \:D/

:galerie: :galerie: :galerie: :galerie:
:galerie: :galerie: :galerie: :galerie:
:galerie: :galerie: :galerie: :galerie:
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Valentin Velcea

Post by Pffv »

La multi ani !
User avatar
Ivanhoe
Posts: 2491
Joined: Mon Oct 01, 2012 3:20 pm

Re: Valentin Velcea

Post by Ivanhoe »

La multi ani!
Simona Halep

Damnant quod non intelligunt
User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: Valentin Velcea

Post by DP 2-6 »

Vali Velcea, sărbătorit de ACS Poli

Image

Şefii grupării de pe Bega i-au pregătit astăzi o surpriză tehnicianului Vali Velcea. La împlinirea vârstei de 40 de ani, managerul sportiv Călin Rosenblum i-a oferit antrenorului principal al Timişoarei un tricou inscripţionat cu numărul 40. Velcea a închinat, de asemenea, un pahar de şampanie şi cu reprezentaţii presei locale.

„A fost o surpriză frumoasă din partea administraţiei clubului. Cei din conducere sunt aproape de mine şi le mulţumesc. De altfel, le mulţumesc tuturor celor care sunt alături de acest proiect de la Timişoara” a afirmat cu zâmbetul pe buze Velcea, care face parte din staff-ul tehnic al lui Poli încă din 2006.

Mesajul lui Velcea către fani

Tânărul antrenor al trupei de pe stadionul „Dan Păltinişanu” nu a uitat însă nici să trimită un mesaj de mobilizare către suporterii bănăţeni. „Cel mai mult îmi doresc să fiu sănătos, dar aş fi fericit ca toţi timişorenii să fie alături de formaţia noastră” a sunat îndemnul lui Velcea pentru fanii lui Poli. Tehnicianul alb-negrilor promite o colaborare strânsă şi cu mass-media. „Relaţia mea şi a clubului nostru cu presa este una foarte bună. Suntem deschişi dialogului şi vrem să se scrie întotdeauna realitatea despre echipă” a mai declarat Velcea.
BS
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Valentin Velcea

Post by englezul »

Vali daca asa se manifesta o echipa antrenata, pregatita fizico-tactic, te intreb cum ar arata 11 fotbalisti stransi in pripa si bagati pe teren ? Nu stii, iti spun eu : la fel ! X(
Locked