Discutii generale

"In toata lumea, si-n toata tara, nu e niciunde ca la Timisoara!"
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Discutii generale

Post by englezul »

Eu zic doar atat: nu-l subestimati pe Jabba !
User avatar
Sdou
Posts: 909
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:50 pm

Re: Discutii generale

Post by Sdou »

Ca exercitiu de imaginatie: Daca :@) isi face echipa noi (ACS+ASU= :heartbeat: ) avem doua solutii:
1) Mergem pe modelul american......................if you can't beat him just join him :D
2) Ne luptam eroic, pierdem (legea tine cu :@) ) si o sa jucam pe DP in orice culoare o fi exceptand alb-negru-violet si o sa ne numim oricum in afara de Poli sau Stinta.
In timpul asta o sa fie o echipa in alb-violet, Poli pe la Dolhasca sau pe la mama dracului iar :@) o sa-si faca manariile pana la falimentul definitiv(licenta proprie :D )
No tears to cry No feelings left This species has amused itself to death
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Discutii generale

Post by orangetm »

diegis37 wrote:nu stiu cat este de adevarata stirea
Ar trebui sa îsi achite datoriile imense facute de fosta Poli(el) si atunci ar avea sanse sa revina cu fosta Poli,dar nu îl vad în stare
de asta.
Care datorii imense?
Ceva firfirei la altii, restul is datorii la el insusi.
Cata vreme are ce i-am cerut ani de zile sa ne obtina, e clar cine are dreptate.
Ca noi il injuram acum si il facem tigan (sau :@) ), nu schimba datele juridice ale chestiunii.
Are de primit 800 000 de euro de la curatei, probabil o sa le stinga datoria dupa ce ii curata de bani sau de idei de independenta.
Cu noi e mai simplu. Avem locul si sediul potrivit.
Se va face ce trebuie: adunarea 3 in 1!
Ca doar nu crede careva ca puliticienii locali is capabili de ceva bun in fotbal sau alte domenii!
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
User avatar
Sdou
Posts: 909
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:50 pm

Re: Discutii generale

Post by Sdou »

orangetm wrote:
diegis37 wrote:nu stiu cat este de adevarata stirea
Ar trebui sa îsi achite datoriile imense facute de fosta Poli(el) si atunci ar avea sanse sa revina cu fosta Poli,dar nu îl vad în stare
de asta.
Care datorii imense?
Ceva firfirei la altii, restul is datorii la el insusi.
Cata vreme are ce i-am cerut ani de zile sa ne obtina, e clar cine are dreptate.
Ca noi il injuram acum si il facem tigan (sau :@) ), nu schimba datele juridice ale chestiunii.
Are de primit 800 000 de euro de la curatei, probabil o sa le stinga datoria dupa ce ii curata de bani sau de idei de independenta.
Cu noi e mai simplu. Avem locul si sediul potrivit.
Se va face ce trebuie: adunarea 3 in 1!
Ca doar nu crede careva ca puliticienii locali is capabili de ceva bun in fotbal sau alte domenii!
Adica pupat Piata Independenti?
Ma indoiesc ca se va trece asa usor peste orgolii ,ambitii si interese.
In cazul asta, eu vad mai repede o alta Poli in liga balegoasa si un Iancu dezamagit de lipsa de interes a timisorenilor :mrgreen:
No tears to cry No feelings left This species has amused itself to death
User avatar
impossible
Posts: 2931
Joined: Tue Oct 02, 2012 12:52 am

Re: Discutii generale

Post by impossible »

diegis37 wrote:nu stiu cat este de adevarata stirea
Ar trebui sa îsi achite datoriile imense facute de fosta Poli(el) si atunci ar avea sanse sa revina cu fosta Poli,dar nu îl vad în stare
de asta.
Pai nu stiu daca nu cumva isi rezolva datoriile cu acesta insolventa.
______________________________________
Image
ASU - Poli 0-1 (Chemin S. 53')
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Discutii generale

Post by englezul »

Oamenii uita multe si repede daca le dai ceva in schimb. Prin absurd ( eu personal nu-mi doresc) daca revine Iancu si face o campanie de transferuri pe bani multi si mai face si un meci de prezentare cam cum a fost ala cu Juve, ii ciugulesc bastinasii din palma,va dau in scris. :(
O s-o auzim iarasi pe aia cu 'M. Iancu unul dintre noi '!
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Discutii generale

Post by orangetm »

Oricum, e clar ca vom avea IARASI un an palpitant!
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
User avatar
unceralbastru
Posts: 39
Joined: Sun Jun 16, 2013 8:54 am

Re: Discutii generale

Post by unceralbastru »

nu cred ca o sa se intample sa inscrie iancu echipa in B dar de dragul discutiei, care ar fi parerea suporterilor ACS vis-a-vis de asta?
User avatar
Sdou
Posts: 909
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:50 pm

Re: Discutii generale

Post by Sdou »

unceralbastru wrote:nu cred ca o sa se intample sa inscrie iancu echipa in B dar de dragul discutiei, care ar fi parerea suporterilor ACS vis-a-vis de asta?
Parerile sunt pentru impresia artistica. Ceea ce conteaza e realitatea si legalitatea.
No tears to cry No feelings left This species has amused itself to death
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Discutii generale

Post by orangetm »

Pentru impresia artistica, ar fi de bun simt sa iti schimbi avatarul, pentru a nu considera ca vrei sa ne provoci.
Multumesc!
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
Post Reply