Galerie ACS Poli Timisoara

"In toata lumea, si-n toata tara, nu e niciunde ca la Timisoara!"
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Galerie ACS Poli Timisoara

Post by englezul »

billy wrote:Galerie avem , doar ca sta in T1 si T2 pt ca le este rusine sa mearga in peluza pt ca acolo sunt putini .
Pai ori sunteti ultrasi ori nu mai sunteti? Cum adica va este rusine cu colegii vostrii ? Inteleg ca la tribune sa stea samantari ca si mine, acolo am stat intotdeauna, dar voi ? Ii lasati la greu, sa faca altii misto de ei, adevarati camarazi sunteti...
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Galerie ACS Poli Timisoara

Post by orangetm »

englezul wrote:
billy wrote:Galerie avem , doar ca sta in T1 si T2 pt ca le este rusine sa mearga in peluza pt ca acolo sunt putini .
Pai ori sunteti ultrasi ori nu mai sunteti? Cum adica va este rusine cu colegii vostrii ? Inteleg ca la tribune sa stea samantari ca si mine, acolo am stat intotdeauna, dar voi ? Ii lasati la greu, sa faca altii misto de ei, adevarati camarazi sunteti...
@englezul: Samantari ca noi, ce nu manca samante... :))
@billy: Las' ca si astia de azi de pe Stiinta au fost copii, si uite la ei ce au crescut in epoca aek/bkp. ;)
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
User avatar
police10
Posts: 586
Joined: Thu Oct 04, 2012 4:55 pm

Re: Galerie ACS Poli Timisoara

Post by police10 »

invizita wrote:
police10 wrote:Decat o galerie cu torte si petarde mai bine fara galerie.
Nu stiu ce este frumos la tortele alea.
Trista gandire dar na ... E parerea ta 8-}
Daca in presa si chiar comentatorii TV afirma ca "se face spectacol" (cu referire la faclii si petarde) foarte multa lume se lasa convinsa.
Asta nu inseamna ca este chiar asa. Iar cand este pusa in pericol integritatea corporala a unui individ atunci se termina orice distractie.
Sunt de parere ca sunt triste, gresite si infantile parerile contrare.
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Galerie ACS Poli Timisoara

Post by Pffv »

Numa' sa nu va certati :D .
Opinia despre ce si cum ar trebui sa fie o galerie este cat de cat libera . Nu cred ca este vreun motiv de polemica serioasa .
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Galerie ACS Poli Timisoara

Post by orangetm »

Pffv wrote:Numa' sa nu va certati :D .
Opinia despre ce si cum ar trebui sa fie o galerie este cat de cat libera . Nu cred ca este vreun motiv de polemica serioasa .
Mie-mi plac aia de la Ploiesti.
Aia n-au treaba ca palmaresul lor ii pe undeva pe imasurile ligii a treia, parca.
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Galerie ACS Poli Timisoara

Post by Pffv »

Aia "e" republicani , al noi predomina ....monarhistii =)) !
User avatar
police10
Posts: 586
Joined: Thu Oct 04, 2012 4:55 pm

Re: Galerie ACS Poli Timisoara

Post by police10 »

Pffv wrote:Numa' sa nu va certati :D .
Opinia despre ce si cum ar trebui sa fie o galerie este cat de cat libera . Nu cred ca este vreun motiv de polemica serioasa .
Nu accept aprecieri asupra modului in care gandesc si nici un emoticon nerusinat.
Acesta e motivul pentru care am scris ultima propozitie din postul anterior.
Altfel sunt de parere ca contradictia e cheia progresului.
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Galerie ACS Poli Timisoara

Post by Pffv »

police10 wrote:
Pffv wrote:Numa' sa nu va certati :D .
Opinia despre ce si cum ar trebui sa fie o galerie este cat de cat libera . Nu cred ca este vreun motiv de polemica serioasa .
Nu accept aprecieri asupra modului in care gandesc si nici un emoticon nerusinat.
Acesta e motivul pentru care am scris ultima propozitie din postul anterior.
Altfel sunt de parere ca contradictia e cheia progresului.
Exact asta ziceam si eu :) !
User avatar
unceralbastru
Posts: 39
Joined: Sun Jun 16, 2013 8:54 am

Re: Galerie ACS Poli Timisoara

Post by unceralbastru »

i-auzi, ia...

Paul Prodana UMILEŞTE conducerea ACS Poli: “Cei care conduc acest club sunt absolut habarnişti”

Image

Paul Prodana, fost lider de galerie Commando Viola Ultra Curva Sud, i-a făcut cu ou şi oţet pe cei care conduc clubul ACS Poli, în cadrul emisiunii Liga de Vest de la Tel Europa Nova. Prodana nu s-a temut deloc să spună lucrurilor pe nume.

„Cred că acest club are un management dezastruos, cei care conduc acest club sunt absolut habarnişti. Prima problemă pe care au avut-o cei din club a fost să se ia prima de obiectiv după promovare. Cei care au fost aduşi să conducă clubul timişorean, au fost aduşi de undeva din spate, cu rezultate zero. De când a început campionatul, nu l-am văzut pe Rosenblum să iasă la un dialog cu suporterii”, a spus cu vehemenţă Paul Prodana.

Timişoreanul a atins şi problema spectatorilor, care au fost în jur de 400 la ultimul meci, cu Corona Braşov. „Ripensia a ajuns să aibă 500 de suporteri, iar Poli a jucat cu 400. Acest număr nu înseamnă nimic, câţiva oameni care sunt apropiaţi de club, şi prieteni şi rude ale jucătorilor. Dar pe cei din club nu îi interesează, cred că singura problemă pe care cei de la club vor să o rezolve e să le vină salariile în continuare”, a spus Prodana.

Paul Prodana a fost o voce marcantă în galeria lui Poli pe vremea echipei lui Marian Iancu. Când galerie CVUCS a decis să preia echipa ASU Poli din liga a V-a, Prodana nu a crezut în proiect şi a preferat să stea deoparte. Primăvara trecută, câand ACS poli a început returul ligii a II-a pe terenul celor de la UTA, Prodana şi-a exprimat public simpatia pentru ACS Poli. Acum, Prodana este dezamăgit şi spune că nu mai merge la stadion, ci urmăreşte de al televizor jocurile echipei alb-negre.

sursa: http://www.sport9.ro/paul-prodana-umile ... abarnisti/
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Galerie ACS Poli Timisoara

Post by orangetm »

Suntem uzi de emotie cu totii, @uca (@bizone? :-? )!
:))

I-auzi, ia, uzi!
:D
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
Post Reply