Alin Șeroni

Legende ale fotbalului timisorean
dylan
Posts: 167
Joined: Sun Oct 07, 2012 7:26 am

Re: Alin Șeroni

Post by dylan »

police10 wrote:Si ce motive ar avea sa ramana la noi?
Mie nu mi-e ca pleaca, ma enerveaza ca dupa 2 ani in care a fost printre singurii care a confirmat asteptarile, pleaca pe gratis, se puteau aduce macar cateva sute de mii de euro pe el sau poate un tanar la schimb, daca tot stricam banii pe incercarea de jucatori.Daca se merge tot pe politica asta sa le dai drumul la toti gratis ca vezi doamne si-au facut datoria fata de club, daca si-o faceau macar...management de 2 lei.
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Alin Șeroni

Post by englezul »

dylan wrote:
police10 wrote:Si ce motive ar avea sa ramana la noi?
Mie nu mi-e ca pleaca, ma enerveaza ca dupa 2 ani in care a fost printre singurii care a confirmat asteptarile, pleaca pe gratis, se puteau aduce macar cateva sute de mii de euro pe el sau poate un tanar la schimb, daca tot stricam banii pe incercarea de jucatori.Daca se merge tot pe politica asta sa le dai drumul la toti gratis ca vezi doamne si-au facut datoria fata de club, daca si-o faceau macar...management de 2 lei.
NU pleaca gratis !
User avatar
police10
Posts: 586
Joined: Thu Oct 04, 2012 4:55 pm

Re: Alin Șeroni

Post by police10 »

Sdou wrote:
police10 wrote:Si ce motive ar avea sa ramana la noi?
Tot alea care ii tin pe ceilalti la noi? Sau poate alea care ii aduc pe altii la noi?
Si care sunt motivele alea?
User avatar
Sdou
Posts: 909
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:50 pm

Re: Alin Șeroni

Post by Sdou »

police10 wrote:
Sdou wrote:
police10 wrote:Si ce motive ar avea sa ramana la noi?
Tot alea care ii tin pe ceilalti la noi? Sau poate alea care ii aduc pe altii la noi?
Si care sunt motivele alea?
Eu zic ca poti sa gasesti si singur raspunsul. Un exemplu: De ce crezi ca s-a intors Alexa din Cipru? si de ce sta sa inghita rahatul lui Bojin?
No tears to cry No feelings left This species has amused itself to death
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Alin Șeroni

Post by englezul »

englezul wrote:
dylan wrote:
police10 wrote:Si ce motive ar avea sa ramana la noi?
Mie nu mi-e ca pleaca, ma enerveaza ca dupa 2 ani in care a fost printre singurii care a confirmat asteptarile, pleaca pe gratis, se puteau aduce macar cateva sute de mii de euro pe el sau poate un tanar la schimb, daca tot stricam banii pe incercarea de jucatori.Daca se merge tot pe politica asta sa le dai drumul la toti gratis ca vezi doamne si-au facut datoria fata de club, daca si-o faceau macar...management de 2 lei.
NU pleaca gratis !

"Mijlocasul Alexandru Lazar de la Viitorul Constanta, venit la Timisoara la schimb cu Alin Seroni. Acesta din urma se va prezenta insa, cel mai probabil, de luni la antrenamentele echipei banatene."
http://www.opiniatimisoarei.ro/fortavio ... 18/07/2014

:ymhug:
User avatar
police10
Posts: 586
Joined: Thu Oct 04, 2012 4:55 pm

Re: AW: Alin Șeroni

Post by police10 »

Sdou wrote: Eu zic ca poti sa gasesti si singur raspunsul. Un exemplu: De ce crezi ca s-a intors Alexa din Cipru? si de ce sta sa inghita rahatul lui Bojin?
Nu știu. De ce s-a întors Alexandria din Cipru?
User avatar
Sdou
Posts: 909
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:50 pm

Re: AW: Alin Șeroni

Post by Sdou »

police10 wrote:
Sdou wrote: Eu zic ca poti sa gasesti si singur raspunsul. Un exemplu: De ce crezi ca s-a intors Alexa din Cipru? si de ce sta sa inghita rahatul lui Bojin?
Nu știu. De ce s-a întors Alexandria din Cipru?
Nici eu nu stiu, dar imi las imaginatia sa lucreze :D
No tears to cry No feelings left This species has amused itself to death
User avatar
police10
Posts: 586
Joined: Thu Oct 04, 2012 4:55 pm

Re: Alin Șeroni

Post by police10 »

"Imaginatia" mea imi spune ca are motive intemeiate sa plece, ca alfel ar ramane.
Eu ii multumesc pentru meciurile bune facute la noi si ii doresc succes mai departe in cariera.
User avatar
PFA
Posts: 954
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:24 pm
Contact:

Re: Alin Șeroni

Post by PFA »

Ma uitam la interventia de ieri a lui Seroni, care mi-a adus aminte de jucatorul pe care l-am vazut la primul amical jucat de ACS Poli pe DP, o intrare hazardata, care nu se cerea in mod deosebit. Faptul ca avut niste urmari asa de triste, tine mai mult de nesansa, decat de altceva.
FoRzA |)| \//\|() & (/\\/[ !!!
Per l'eternite Gialloblou!
http://www.cronicavioleta.ro
http://www.tributarystu.wordpress.com
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Alin Șeroni

Post by AndreiVajnaII »

Am vazut si eu acum reluarea. E chiar ghinionista accidentarea. Daca Seroni era un pic mai scurt in picioare, nici nu-l atingea pe craiovean si lovea mingea curat. Apropo, craioveanu ala spre ce fuge?! Ca daca te uiti atent depaseste mingea cu ambele picioare!!!
Post Reply