Dorin Goga, zis Poetul

Actualii jucatori ai echipei noastre
Post Reply
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Dorin Goga, zis Poetul

Post by orangetm »

Dorin Goga (n. 2 iulie 1984, Zalău) este un jucător de fotbal român care a evoluat ultima data la clubul ASA Târgu Mureș. A început fotbalul la Universitatea Cluj, de unde a fost vândut la FC Timișoara pe o sumă record la acea vreme - 1,5 milioane de euro. A jucat și pentru Rapid București, unde nu a rămas din cauza condițiilor financiare în care se afla clubul. După un sezon în Israel, s-a întors în Europa, mai exact în Georgia, unde a jucat pentru Dinamo Tbilisi.

Înălțime 182 cm
Greutate 72 kg
Post Atacant

Image
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Dorin Goga, zis Poetul

Post by AndreiVajnaII »

Dacă lui Goga i se spune Poetul, atunci mie ar trebui să mi se spună Producătorul de Filme.
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Dorin Goga, zis Poetul

Post by englezul »

Ceva calitati are sau cel putin avea. Sa vedem ce a mai ramas din ele si cum ne poate ajuta.
User avatar
Ivanhoe
Posts: 2491
Joined: Mon Oct 01, 2012 3:20 pm

Re: Dorin Goga, zis Poetul

Post by Ivanhoe »

Bine ai revenit! Sa fugi mai cu tragere de inima decat data trecuta si sa dai cat mai multe goluri, avem nevoie! In rest sa te bucuri de Timisoara si de Poli!
Simona Halep

Damnant quod non intelligunt
FlaVius
Posts: 28
Joined: Tue Jul 28, 2015 8:21 am

Re: Dorin Goga, zis Poetul

Post by FlaVius »

:bravo: Keep up the good work. As angaja in iarna un preparator fizic separat pentru el si Zicu. Dorin deja se misca bine, dar inca nu arata 100% fit. Daca astia doi ar fi si in cea mai buna forma fizica, nu stiu cate aparari din Liga I ne-ar rezista.
marci75
Posts: 1059
Joined: Sat Oct 13, 2012 7:20 pm

Re: Dorin Goga, zis Poetul

Post by marci75 »

FlaVius wrote::bravo: Keep up the good work. As angaja in iarna un preparator fizic separat pentru el si Zicu. Dorin deja se misca bine, dar inca nu arata 100% fit. Daca astia doi ar fi si in cea mai buna forma fizica, nu stiu cate aparari din Liga I ne-ar rezista.

Cica iarasi e accidentat,nu stiu ce sa mai cred de el.
Post Reply