Et. XXXI: Oțelul - POLI TIMIȘOARA, jo 8.05, h 19.30 - Dolce

Comentarii pe meciurile disputate de Poli

Pronostic:

Poll ended at Thu May 08, 2014 1:57 pm

1
4
27%
X
5
33%
2
6
40%
 
Total votes: 15
diegis37
Posts: 2188
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:01 pm

Re: Et. XXXI: Oțelul - POLI TIMIȘOARA, jo 8.05, h 19.30 - Do

Post by diegis37 »

la golul primit a fost faut in atac,jucatorul advers darama jumatate din zidul nostru
User avatar
ceasul13
Posts: 393
Joined: Tue Oct 02, 2012 12:21 pm
Location: Timisoara

Re: Et. XXXI: Oțelul - POLI TIMIȘOARA, jo 8.05, h 19.30 - Do

Post by ceasul13 »

Din pacate doar atat de zis, cel putin pana la gol am aratat ca avem jucatori cacaciosi si nu in principal datorita faptului ca ne-am aparat (desi si asta...) ci faptului ca nu au bagat piciorul la minge si erau mereu al doilea in aceasta lupta.
Daca nu batem Ceahlalul si Chiajna cu parere de rau, pentru prima data incep sa cred ca meritam sa retrogadam.
Speranta insa la romani moare ultima....
HAI POLI!
:polipoli: :polipoli: :polipoli:
POLI te voi iubi oriunde te vei afla, fie (deocamdata) si doar in inima mea.
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Et. XXXI: Oțelul - POLI TIMIȘOARA, jo 8.05, h 19.30 - Do

Post by englezul »

Daca asa ne-am dus noi la galati ca sa razbunam titlul pierdut inseamna ca ... X(
Cacaciosi am fost si atunci cu uhrin, mai ceva am fost acum. Am citit cu stupoare declaratia lui Alexa dinainte de meci. Cineva trebuia sa-i spuna ca cei care pierd semifinala nu mai ajung in finala. Nu am avut curaj sa ne luam soarta in maini si sa mergem sa rezolvam problema singuri. Asteptam pomana, depunctari, dezafilieri, kakat. Pana la urma cu regret o spun , cel mai decent fotbal in L1 cu echipa asta l-am jucat cu Velcea in primele etape...
Cine nu are curaj, nu merita nimic. Noi ne aflam in situatia asta.
Nu cred ca Alexa are chemare ptr meseria asta, imi pare rau sa spun acest lucru. Nu vad nimic interesant ca asezare sau viziune de cand a venit. Din contra...
marci75
Posts: 1059
Joined: Sat Oct 13, 2012 7:20 pm

Re: Et. XXXI: Oțelul - POLI TIMIȘOARA, jo 8.05, h 19.30 - Do

Post by marci75 »

Am jucat ca o echipa mica,si echipele mici nu merita sa mai ramana in prima divizie.
Jenanttttttttttttttttttttttttttttttttttt
Asta e valoarea,faceti-le statui la Sunda,Velcea.Rosemblum,si-au batut joc de milioanele noastre.
Au adus jucatori sa le sape in gradina,
Vai si-amar,parca nici nu mai vreau sa se salveze.
Sa se mute rugbyul pe DP si sa ne lase cu fotbalul,ne bat hotelistii cind vor...........
banatean_violet
Posts: 1153
Joined: Tue Oct 02, 2012 10:51 am

Re: Et. XXXI: Oțelul - POLI TIMIȘOARA, jo 8.05, h 19.30 - Do

Post by banatean_violet »

diegis37 wrote:la golul primit a fost faut in atac,jucatorul advers darama jumatate din zidul nostru
si cine-i de vina ca indivizii care au intrat in teren sub numele de Poli nu sunt in stare nici macar sa stea cum trebuie in ghete?

e ridicol sa gasim acum vinovat hotul ala de la galati ca a impins zidul si de aceea am pierdut.
diegis37
Posts: 2188
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:01 pm

Re: Et. XXXI: Oțelul - POLI TIMIȘOARA, jo 8.05, h 19.30 - Do

Post by diegis37 »

fara lovitura aia libera si daca mai jucam 3 ore tot nu castigau galateni
jamais
Posts: 351
Joined: Tue Oct 02, 2012 7:20 am

Re: Et. XXXI: Oțelul - POLI TIMIȘOARA, jo 8.05, h 19.30 - Do

Post by jamais »

englezul wrote:...Nu cred ca Alexa are chemare ptr meseria asta, imi pare rau sa spun acest lucru. Nu vad nimic interesant ca asezare sau viziune de cand a venit. Din contra...
Macar sa fi avut c0ae sau sa stie sa calculeze corect sansele de a scapa de la retrogradare. Cand el e multumit cu egalul la Corona... Ce sa mai zici...
User avatar
six
Posts: 74
Joined: Thu Oct 04, 2012 12:01 pm

Re: Et. XXXI: Oțelul - POLI TIMIȘOARA, jo 8.05, h 19.30 - Do

Post by six »

ultimul să stingă lumina..... :-w
banatean_violet
Posts: 1153
Joined: Tue Oct 02, 2012 10:51 am

Re: Et. XXXI: Oțelul - POLI TIMIȘOARA, jo 8.05, h 19.30 - Do

Post by banatean_violet »

diegis37 wrote:fara lovitura aia libera si daca mai jucam 3 ore tot nu castigau galateni
dar nici noi nu am fi castigat.
faptul ca s-a mers la ciupeala in meciul asta care insemna mult mai mult decat un meci pentru evitarea retrogradarii arata cat de mici si fara caracter sunt jucatorii, antrenorii si conducatorii care din pacate sunt acum la Poli.
diegis37
Posts: 2188
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:01 pm

Re: Et. XXXI: Oțelul - POLI TIMIȘOARA, jo 8.05, h 19.30 - Do

Post by diegis37 »

Scutaru cica sos pe targa X(
Post Reply