Etapa XIII: Petrolul - POLI Timișoara, lu 4.11, h 19.30

Comentarii pe meciurile disputate de Poli

Pronostic:

Poll ended at Mon Nov 04, 2013 12:51 pm

1
3
21%
X
3
21%
2
8
57%
 
Total votes: 14
diegis37
Posts: 2188
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:01 pm

Re: Etapa XIII: Petrolul - POLI Timișoara, lu 4.11, h 19.30

Post by diegis37 »

Suntem inca departe de fotbal ,dar cel putin am alergat si am fost concentrati pana la final.
dylan
Posts: 167
Joined: Sun Oct 07, 2012 7:26 am

Re: Etapa XIII: Petrolul - POLI Timișoara, lu 4.11, h 19.30

Post by dylan »

asu wrote:cum putem sa-i transmitem ceva de bine la acest comentator ?
Intra pe pagina de facebook al dolce sportului si transmite-i un mesaj cacatului
marci75
Posts: 1059
Joined: Sat Oct 13, 2012 7:20 pm

Re: Etapa XIII: Petrolul - POLI Timișoara, lu 4.11, h 19.30

Post by marci75 »

Cica scriu pe Dolce ca ,Contra a sarit la gitul lui Sunda dupa meci.Daca a facut asta e un g...
Sa nu uite ca e Timisoarean si a plecat de la Poli tot dupa un meci in care bistritenii au scos un egal norocos si titlul a ajuns la HOTELUL.
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Etapa XIII: Petrolul - POLI Timișoara, lu 4.11, h 19.30

Post by AndreiVajnaII »

marci75 wrote:Cica scriu pe Dolce ca ,Contra a sarit la gitul lui Sunda dupa meci.Daca a facut asta e un g...
Sa nu uite ca e Timisoarean si a plecat de la Poli tot dupa un meci in care bistritenii au scos un egal norocos si titlul a ajuns la HOTELUL.
E doar un titlu tampit. Uita-te la declaratiile video ale amandurora. Contra spune doar ca i-a reprosat faptul ca si-a pus jucatorii sa se tavalaeasca si ca cica Sunda a inceput sa-l injure. Iar Sunda a declarat ca i-a spus ca s-a aparat cu metodele pe care le-a avut la indemana. Daca e adevarat ce spune Contra, atunci e cam de cacat. Eu oricum sunt de acord cu el ca nu ne face cinste sa ne tavalim aiurea, dar dupa cum spuneam, nici lor nu le face cinste sa castige prin ciupeli.
marci75
Posts: 1059
Joined: Sat Oct 13, 2012 7:20 pm

Re: Etapa XIII: Petrolul - POLI Timișoara, lu 4.11, h 19.30

Post by marci75 »

AndreiVajnaII wrote:
marci75 wrote:Cica scriu pe Dolce ca ,Contra a sarit la gitul lui Sunda dupa meci.Daca a facut asta e un g...
Sa nu uite ca e Timisoarean si a plecat de la Poli tot dupa un meci in care bistritenii au scos un egal norocos si titlul a ajuns la HOTELUL.
E doar un titlu tampit. Uita-te la declaratiile video ale amandurora. Contra spune doar ca i-a reprosat faptul ca si-a pus jucatorii sa se tavalaeasca si ca cica Sunda a inceput sa-l injure. Iar Sunda a declarat ca i-a spus ca s-a aparat cu metodele pe care le-a avut la indemana. Daca e adevarat ce spune Contra, atunci e cam de cacat. Eu oricum sunt de acord cu el ca nu ne face cinste sa ne tavalim aiurea, dar dupa cum spuneam, nici lor nu le face cinste sa castige prin ciupeli.
Mie nu m-i se pare ca am tras de timp prea mult,oricum a prelungit cu inca 2 min aproape....cu Pandurii la pauza a prelungit arbitrul si am luat gol.
dylan
Posts: 167
Joined: Sun Oct 07, 2012 7:26 am

Re: Etapa XIII: Petrolul - POLI Timișoara, lu 4.11, h 19.30

Post by dylan »

Contra inca o data mi-a demonstrat ce creier mic are, pacat de el.In locul lui taceam dupa ce penalty si eliminare a primit cadou dar na asa sint frustratii.
User avatar
ultraviola
Posts: 1168
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:04 pm

Re: Etapa XIII: Petrolul - POLI Timișoara, lu 4.11, h 19.30

Post by ultraviola »

Daca spune cineva ca jucatorii nostri "s-au tavalit aiurea" inseamna ca nu a vazut meciuri de prima liga in care adversarii se tavaleau inca din primele minute pe DP. Si nu avusesera arbitrajul impotriva lor, pe fata si fara rusine.
in acest meci, echipa a fost POLI iar antrenorul a fost SUNDA. Ar fi putut fi victorie daca reusea actiunea lui Belu, insa ne multumim si cu un egal.
Cine a vazut Speranta, nu o mai uita. O cauta sub toate cerurile si printre toti oamenii. Si viseaza ca intr-o zi o va intalni din nou, nu stie unde, poate intre ai sai.

Octavio Paz
User avatar
Ivanhoe
Posts: 2491
Joined: Mon Oct 01, 2012 3:20 pm

Re: Etapa XIII: Petrolul - POLI Timișoara, lu 4.11, h 19.30

Post by Ivanhoe »

Bravo Poli, am ajuns acasa de la meci! Egal "munjit" cum i-a spus Nuno Claro, adica muncit, Contra esti praf "fratele meu", vorba lui Levi, trebuia sa iesi sa spui la toata tara problemele interne dintre anternori si dintre timisoreni!

Nu sti sa pierzi!
Simona Halep

Damnant quod non intelligunt
sorinpaso
Posts: 140
Joined: Fri Feb 01, 2013 11:58 pm

Re: Etapa XIII: Petrolul - POLI Timișoara, lu 4.11, h 19.30

Post by sorinpaso »

Asta este pagina de feisbuci, a ratatilor de la dolce... https://www.facebook.com/dolcesport?ref=ts&fref=ts
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Etapa XIII: Petrolul - POLI Timișoara, lu 4.11, h 19.30

Post by orangetm »

Ivanhoe wrote:Bravo Poli, am ajuns acasa de la meci! Egal "munjit" cum i-a spus Nuno Claro, adica muncit, Contra esti praf "fratele meu", vorba lui Levi, trebuia sa iesi sa spui la toata tara problemele interne dintre anternori si dintre timisoreni!

Nu sti sa pierzi!
:mrgreen:
Un terchea-berchea si asta!
Se stie de mult!
:anticaine:
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
Post Reply