Marketing

Totul despre ACS Poli Timisoara
User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: Marketing

Post by DP 2-6 »

PSC wrote:Bugetul dedicat marketingului cred că are două cifre astfel că, vorba lui Banciu: „puteți uita”.
Ce drac' de marketing poţi face cu emblema aia de tot rahatul şi în culori alb-negru?
User avatar
impossible
Posts: 2931
Joined: Tue Oct 02, 2012 12:52 am

Re: Marketing

Post by impossible »

Sper ca i-a trecut cuiva (cu putere de decizie) de la club prin cap sa imparta martisoare maine la meci.
______________________________________
Image
ASU - Poli 0-1 (Chemin S. 53')
User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: Marketing

Post by DP 2-6 »

impossible wrote:Sper ca i-a trecut cuiva (cu putere de decizie) de la club prin cap sa imparta martisoare maine la meci.
Ce culoare va avea şnurul? :D
User avatar
impossible
Posts: 2931
Joined: Tue Oct 02, 2012 12:52 am

Re: Marketing

Post by impossible »

DP 2-6 wrote:
impossible wrote:Sper ca i-a trecut cuiva (cu putere de decizie) de la club prin cap sa imparta martisoare maine la meci.
Ce culoare va avea şnurul? :D
Aici e simplu. Alb-violet. :heartbeat: Asta daca nu cumva ne e frica sa nu ne reclame cineva la UEFA si la FIFA. Am folosit culorile alb-violet la martisoare, deci putem fi usor confundati si dati in judecata pentru recuperarea datoriilor. :D Dar noi, suporterii, avem voie sa intram pe stadion cu fulare alb-violet? :sup2:
______________________________________
Image
ASU - Poli 0-1 (Chemin S. 53')
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Marketing

Post by AndreiVajnaII »

E campania Help25.
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Marketing

Post by Pffv »

AndreiVajnaII wrote:E campania Help25.
Poate sa fie , fundita roz nu imi pun ;) .
dylan
Posts: 167
Joined: Sun Oct 07, 2012 7:26 am

Re: Marketing

Post by dylan »

Nu inteleg daca tot s-a primit din partea sponsorului sistemul de afisaj reclame, de ce nu se monteaza, se tine aiurea depozitat in spatele portilor.Poate ar mai da putina viata stadionului ca si-asa arata ca vai de mama lui.
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Marketing

Post by englezul »

dylan wrote:Nu inteleg daca tot s-a primit din partea sponsorului sistemul de afisaj reclame, de ce nu se monteaza, se tine aiurea depozitat in spatele portilor.Poate ar mai da putina viata stadionului ca si-asa arata ca vai de mama lui.
Momentan nu se justifica consumul suplimentar de curent :mrgreen:
Apoi, cineva trebuie sa plateasca ptr a aparea si nu prea sunt doritori in L2-a. Sezonul viitor cand meciurile vor fi televizate, vor aparea si musterii doritori de reclama.
Locked