Magazinul oficial al clubului

Totul despre ACS Poli Timisoara
Locked
User avatar
Ivanhoe
Posts: 2491
Joined: Mon Oct 01, 2012 3:20 pm

Magazinul oficial al clubului

Post by Ivanhoe »

Magazinul oficial al clubului
Simona Halep

Damnant quod non intelligunt
Paul Marius
Posts: 651
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:04 pm

Re: Magazinul oficial al clubului

Post by Paul Marius »

User avatar
LILIaKu-
Posts: 1521
Joined: Mon Oct 01, 2012 8:59 pm

Re: Magazinul oficial al clubului

Post by LILIaKu- »

cat e tricoul cu ultras?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
M-am vandut la USL pentru mici si bere gratis, platiti din bani publici.
User avatar
Kerosen
Posts: 655
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:35 pm
Location: Timisoara

Re: Magazinul oficial al clubului

Post by Kerosen »

Albastru sau nu vad eu bine ?

De cind vinde clubul tricouri ultras ? :-\
User avatar
PSC
Posts: 655
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:40 pm
Location: Timișoara

Re: Magazinul oficial al clubului

Post by PSC »

Dacă ținta ca și clienți la aceste tricouri au fost suporteri ca mine sau ca tine atunci lasă de dorit dar dacă ținta au fost copiii din peluza atunci e acceptabil.
Apropo de echipamente, am observat cu „mare plăcere” că odată cu reapariția elevilor și studenților au reapărut și tricourile cu însemnele Stelei. Mi-e teamă că din cauza eclipsei în care se află Poli acestea se vor înmulți semnificativ, vremurile când tricourile cu Bucur erau cele mai văzute se duc treptat. De aceea eu cred că ținta marketingului la Poli trebuie să fie în mod obligatoriu copiii, trebuie mers la școli și acționat.
Image
banatean_violet
Posts: 1153
Joined: Tue Oct 02, 2012 10:51 am

Re: Magazinul oficial al clubului

Post by banatean_violet »

Scoala ca scoala, dar ce parinti pot sa aiba copii astia de-i lasa sa umble cu tricouri de ale miticilor? Hai treaca mearga cate un student ratacit de prin alte parti pana se educa aici sa mai aiba vreun tricou de ala, dar elevi timisoreni sa se manjeasca cu asa ceva? :evil:
Tricourile acelea cu ultras mi se par aiurea. E o decizie gresita, erau suficiente tricouri cu insemnele clubului.
Altfel laudabila intentia ca se incearca ceva. Si unde este magazinul? Sper ca ce este legat de Poli sa se vanda intr-un spatiu civilizat nu la tot felul de chioscuri ca si pana acum.
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Magazinul oficial al clubului

Post by englezul »

banatean_violet wrote:Scoala ca scoala, dar ce parinti pot sa aiba copii astia de-i lasa sa umble cu tricouri de ale miticilor? Hai treaca mearga cate un student ratacit de prin alte parti pana se educa aici sa mai aiba vreun tricou de ala, dar elevi timisoreni sa se manjeasca cu asa ceva? :evil:
Tricourile acelea cu ultras mi se par aiurea. E o decizie gresita, erau suficiente tricouri cu insemnele clubului.
Altfel laudabila intentia ca se incearca ceva. Si unde este magazinul? Sper ca ce este legat de Poli sa se vanda intr-un spatiu civilizat nu la tot felul de chioscuri ca si pana acum.
Am un bun prieten al carui baiat in mod inexplicabil tine cu dinamo desi l-a adus la arena de mic. Ce vrei sa-i faca , sa-l alunge de acasa, sa-l impuste ?
In viata nu toate lucrurile ies asa cum iti doresti !
Locked