Echipamentul si stema echipei

Totul despre ACS Poli Timisoara
Locked
User avatar
DP 2-6
Posts: 3368
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:22 pm
Location: Timisoara

Re: Echipamentul si stema echipei

Post by DP 2-6 »

marci75 wrote:Oricum,urat cu spume,echipamentul asta negru,eu nu stiu cine a avut proasta idee sa-l faca complect negru.
Premarul declara că nu îi place,cineva în clubul ăsta e TÂMPIT...mulţumim TÂMPITULE! :ymsick:
marci75
Posts: 1059
Joined: Sat Oct 13, 2012 7:20 pm

Re: Echipamentul si stema echipei

Post by marci75 »

DP 2-6 wrote:
marci75 wrote:Oricum,urat cu spume,echipamentul asta negru,eu nu stiu cine a avut proasta idee sa-l faca complect negru.
Premarul declara că nu îi place,cineva în clubul ăsta e TÂMPIT...mulţumim TÂMPITULE! :ymsick:

Eu nu tin minte alta echipa din campionatele Europei,sa joace in negru complect.
Pot sa ia jambierele albe,sau sorturile,dar asa arata ca 11 arbitrii.
Oricum tricourile negre sant sinistre,dar cu sorturi albe parca n-ar iesi asa in evidenta.
De la anul,in liga 1,sper sa se schimbe,ca astea sant urate rau,am tinut destul doliu dupa vechea Poli.
User avatar
toy
Posts: 302
Joined: Wed Oct 03, 2012 9:41 am
Contact:

Re: Echipamentul si stema echipei

Post by toy »

Sunt curios de noul echipament dar si daca se trece la sigla veche(cea din era Iancu) sau daca se aduc ceva imbunatatiri violete la actuala sigla cat si la interfata/tema site-ului oficial.
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Echipamentul si stema echipei

Post by englezul »

toy wrote:Sunt curios de noul echipament dar si daca se trece la sigla veche(cea din era Iancu) sau daca se aduc ceva imbunatatiri violete la actuala sigla cat si la interfata/tema site-ului oficial.
Din cate inteleg situatia este de moment, nu este definitiva deci nu cred ca este cazul sa ne facem planuri pe termen lung. Cand problema se va rezolva definitiv, atunci este de discutat ce si cum. Momentan sa ne bucuram ca cel putin sezonul urmator vom juca in echipament violet :D
Am inteles ca vom purta cam aceelasi model pe care-l poarta Fiorentina.

Eu zic ca ne cam putem bucura definitiv din moment ce mai mult decat probabil pana la anul echipa lui Iancu va fi dezafiliata din punct de vedere sportiv pentru ca de ani de zile nu joaca in nici o competitie.
User avatar
toy
Posts: 302
Joined: Wed Oct 03, 2012 9:41 am
Contact:

Re: Echipamentul si stema echipei

Post by toy »

Da, dar cu toate astea din moment ce se poate folosi violet la echipament banuiesc ca linistit s-ar putea folosi si la interfata site-ului.
Alb-Violet
Posts: 75
Joined: Thu May 28, 2015 10:18 pm

Re: Echipamentul si stema echipei

Post by Alb-Violet »

Si totusi..alb-violet sau alb-violet-negru?:D
Paul Marius
Posts: 651
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:04 pm

Re: Echipamentul si stema echipei

Post by Paul Marius »

Parteneriat tehnic Poli - Joma România

22 Iunie 2015
Poli Timișoara și Joma România au semnat un contract de parteneriat tehnic incepand cu sezonul 2015 -2016 al Ligii I.



Cu această ocazie, Joma revine, alături de culorile alb-violet, pe arena ”Dan Păltinișanu”, după colaborarea avută cu FC Politehnica Timișoara, în stagiunea 2011-2012.

Poli Timișoara a negociat cu Joma România acordarea unor falicități celor mai fideli susținători ai clubului nostru.

Astfel, abonații noștri vor avea o reducere de 11% la produsele Joma cu Poli Timișoara, discount-ul urmând să crească în funcție de valoarea comenzilor.

Mai multe detalii privind aceste facilități vor fi găsite pe site-ul www.joma.ro.

Clubul nostru intră astfel într-o companie selectă, după ce Joma a devenit începând din această lună sponsorul tehnic al FRF ș al tuturor echipelor naționale ale României.

Producătorul spaniol de echipament sportiv colaborează cu cluburi prestigioase din lume, precum alte două grupări alb-violete, AC Fiorentina (Italia) și Toulouse (Franța), Getafe, Granada și Real Oviedo (Spania) cu Sampdoria Genova, Brescia, Pisa și Palermo (Italia), Standard Liege și Antwerpen (Belgia), Levski Sofia și Beroe Stara Zagora (Bulgaria), Dunfermline, St. Johnstone și Partick Thistle (Scoția), BATE Borisov (Belarus), FC Rostov (Rusia), Karpatî Lvov (Ucraina), Banik Ostrava (Cehia) și Zeljeznicar Sarajevo (Bosnia Herțegovina).
Totodată, Joma este sponsor tehnic la naționalele României, Bulgariei, Hondurasului sau Trinidad-Tobago.
acspoli.ro
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Echipamentul si stema echipei

Post by AndreiVajnaII »

Acu vroiam si eu sa postez stirea. :) Faina treaba cu reducerea.
Paul Marius
Posts: 651
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:04 pm

Re: Echipamentul si stema echipei

Post by Paul Marius »

http://joma.ro/
Ca să vă faceți o părere...Un tricou de joc la Craiova;ASA,Gaz metan etc este în jur de 130 de lei.
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Echipamentul si stema echipei

Post by AndreiVajnaII »

Cu stema noastra urata, poate is mai ieftine. :P
Locked