Bursa transferurilor 2012-2013

Totul despre ACS Poli Timisoara
User avatar
impossible
Posts: 2931
Joined: Tue Oct 02, 2012 12:52 am

Re: Bursa transferurilor 2012-2013

Post by impossible »

Am inteles ce ai vrut sa spui. O sanctiune tot ar fi si anume cea a pierderii postului. Desi unul de langa mine il tot striga azi Mourinho nu stiu daca se vor "bate" cluburile de liga 1 sa-i obtina semnatura. Mai ales daca "o da in bara". Dar "sa fim optimisti".
______________________________________
Image
ASU - Poli 0-1 (Chemin S. 53')
User avatar
Sdou
Posts: 909
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:50 pm

Re: Bursa transferurilor 2012-2013

Post by Sdou »

Eu unul m-as multumi cu lotul Chiajna plus Scutaru, Axente si Nikolici. Nu cred ca ar fi peste posibilitatile noastre financiare. Daca il adaugam si pe Gorobsov am putea avea un lot destul de bun pentru mijlocul clasamentului.
No tears to cry No feelings left This species has amused itself to death
sorinpaso
Posts: 140
Joined: Fri Feb 01, 2013 11:58 pm

Re: Bursa transferurilor 2012-2013

Post by sorinpaso »

Sdou wrote:Eu unul m-as multumi cu lotul Chiajna plus Scutaru, Axente si Nikolici. Nu cred ca ar fi peste posibilitatile noastre financiare. Daca il adaugam si pe Gorobsov am putea avea un lot destul de bun pentru mijlocul clasamentului.

Gol, cu cine dam gol ...?? Ca de primit primim usor... :ymdaydream:
billy
Posts: 341
Joined: Sun Dec 09, 2012 9:58 am
Location: Timisoara

Re: Bursa transferurilor 2012-2013

Post by billy »

Gol, cu cine dam gol ...?? Ca de primit primim usor... :ymdaydream:[/quote]

Cu Bucur-Mansour-Zicu ( un vis :ymdaydream: )
banatean_violet
Posts: 1153
Joined: Tue Oct 02, 2012 10:51 am

Re: Bursa transferurilor 2012-2013

Post by banatean_violet »

Ar fi bun si un transfer in echipa de conducere a clubului. Cineva care sa se priceapa la fotbal, nu stiu cine, dar cu actuala conducere vad ca si in liga a 2a arbitrii ne-au tot furat ... in prima liga cu antrenorul si lotul pe care-l avem, daca ne mai fura si arbitrii :(

Si ar trebui exclus din lot fizioterapeutul ala, care la prezentarea echipei care a reusit revenirea in prima liga, a aparut in echipament alb -rosu :evil:
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Bursa transferurilor 2012-2013

Post by orangetm »

Debanatul ne "cadoriseste" cu un ax de atac tip biela-manivela (foarfeca): Bud-Mansi... :D
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
marci75
Posts: 1059
Joined: Sat Oct 13, 2012 7:20 pm

Re: Bursa transferurilor 2012-2013

Post by marci75 »

orangetm wrote:Debanatul ne "cadoriseste" cu un ax de atac tip biela-manivela (foarfeca): Bud-Mansi... :D

Bud este ok,face sigur fata in prima divizie.De Mansi ,nu stiu la ce nivel este,trebuie neaparat vazut inainte,ne trebuie atacanti care sa intre titulari nu sa stea pe banca,sa ofere concurenta lui Szekeli si Bostina.
User avatar
swedishbitter
Posts: 821
Joined: Fri Mar 08, 2013 6:57 pm

Re: Bursa transferurilor 2012-2013

Post by swedishbitter »

As incerca un cuplu Bud - Bad (Flavius). Probabil va reveni si Axente pt a crea concurenta lui Szseckeley si Bostina, vorba ta. Mai mult nu ne permitem. Am o presimtire ca Enciu va sari din schema. Eu as da o tura prin tarile africane si as aduce vreo 3,4 negrotei in proba. . Nu se stie de unde sare iepurele. In cel mai rau caz ii pui lataiat iarba. Sunt sigur ca iti lucreaza fara vreo prima " de victorie"
I don't know where I'm going, but I'm on my way - Sagan
User avatar
impossible
Posts: 2931
Joined: Tue Oct 02, 2012 12:52 am

Re: Bursa transferurilor 2012-2013

Post by impossible »

Mie mi-a placut Mansour (Nelu ? :D ) in meciul acela de cupa in care s-a reaccidentat. Dar are dreptate marci, nu stim forma in care este acum. Totusi, din ce vad pe transfermarkt (http://www.transfermarkt.co.uk/en/Manso ... .html#KAS1), se pare ca a fost (relativ) constant 90 minute pe teren. Romanul (?) a dat doar 3 goluri in 13 meciuri in 2013, dar Dina a fost adus pentru mai putin.
______________________________________
Image
ASU - Poli 0-1 (Chemin S. 53')
marci75
Posts: 1059
Joined: Sat Oct 13, 2012 7:20 pm

Re: Bursa transferurilor 2012-2013

Post by marci75 »

impossible wrote:Mie mi-a placut Mansour (Nelu ? :D ) in meciul acela de cupa in care s-a reaccidentat. Dar are dreptate marci, nu stim forma in care este acum. Totusi, din ce vad pe transfermarkt (http://www.transfermarkt.co.uk/en/Manso ... .html#KAS1), se pare ca a fost (relativ) constant 90 minute pe teren. Romanul (?) a dat doar 3 goluri in 13 meciuri in 2013, dar Dina a fost adus pentru mai putin.

Oricum mai slab ca Dina nu poate fi.I-as da o sansa numai datorita faptului ca a ramas la Poli si nu a plecat la Dinamo la prima strigare ,cum au facut altii cu singe banatean................
Locked