Relația Poli - Marian Iancu

Totul despre ACS Poli Timisoara

Ați fi de acord cu întoarcerea lui Marian Iancu la Poli?

Da - doar ca sponsor sau acționar minoritar.
6
13%
Da - sub orice formă, chiar și ca patron
12
26%
Nu
29
62%
 
Total votes: 47
User avatar
PSC
Posts: 655
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:40 pm
Location: Timișoara

Relația Poli - Marian Iancu

Post by PSC »

swedishbitter wrote: As sugera sa se faca undeva un poll, sondaj cu reactiile suporterilor "inferiori" de pe DanPaltinisanu, cu privire la pseudozvonul revenirii lui iancu pe bega. Nu de alta dar superiorii au impresia ca noi, turma, am imbratisa o astfel de idee.
O temă foarte bună de discuție. Până acum nu s-a prea dezbătut relația ACS Poli - Marian Iancu.

Știu că e doar un zvon dar problema care se pune e dacă nu se va găsi altă sursă financiară privată sau vor exista probleme cu finanțarea actuală cum ați comenta o revenire a lui Marian Iancu pe Bega?
Image
User avatar
swedishbitter
Posts: 821
Joined: Fri Mar 08, 2013 6:57 pm

Re: Relația Poli - Marian Iancu

Post by swedishbitter »

Nu ar fi rau sa vina niste bani din partea lui dar odata cu ei vor veni diverse interese. Iar orice interes al lui Iancu fata de Poli ni s-a dovedit fatal, deci am votat 'nu' chiar de ar fi sa nu mai existam.
I don't know where I'm going, but I'm on my way - Sagan
lavin
Posts: 25
Joined: Thu Oct 25, 2012 2:50 pm

Re: Relația Poli - Marian Iancu

Post by lavin »

Crudul adevăr este că sub o formă sau alta (palmares-jucători + juniori împrumutați-coproprietate) încă mai avem de-a face cu Iancu, dar asta este o etapă firească de tranziție și atât. În rest prefer mai bine DESFIINȚAREA decât orice altă formă de colaborare cu Iancu. Ar trebui să fim cretini rău de tot ca să ne mai lăsăm prostiți a doua oară, nu, mulțumesc, omul ăsta a arătat o dată ce intenții are. Ducăse oriunde cu banii lui, nu va fi niciodată altceva decât ceea ce este .... o Jigodie cu j mare !

@PSC - Dacă nu suntem în stare să ne descurcăm și să trăim pe picioarele noastre, atunci mai bine depunem armele și ne apucăm de BAMBILICI !
User avatar
orangetm
Posts: 4171
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:01 pm

Re: Relația Poli - Marian Iancu

Post by orangetm »

Am votat NU, fara alte comentarii si variante! :-q
Image
comparare.rca/campion24broker/emitere.electronica
User avatar
Sdou
Posts: 909
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:50 pm

Re: Relația Poli - Marian Iancu

Post by Sdou »

Am votat NU, pentru ca n-am avut incredere niciodata in individu asta si cu atat mai putin acum.
Nu stiu altii cum sunt :D dar eu imi aduc aminte ca de la el am auzit prima data ideea cu purificarea in ligile inferioare.
Cand am adus vorba despre asta pe forumu alalalt, m-am simtit ca un hughenot de Sfantu Bartolomeu. Marele 0 ( era sa zic Brutus :D ) o pus primu mana pe cutit.
No tears to cry No feelings left This species has amused itself to death
marci75
Posts: 1059
Joined: Sat Oct 13, 2012 7:20 pm

Re: Relația Poli - Marian Iancu

Post by marci75 »

Nici sa nu aud,am suferit destul din cauza lui,nu mai vreau.....
User avatar
Sergio
Posts: 131
Joined: Wed Oct 24, 2012 1:13 pm
Location: G-rock

Re: Relația Poli - Marian Iancu

Post by Sergio »

bun rau da vad ca sunt destui nostalgici dupa marinica...
User avatar
ultraviola
Posts: 1168
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:04 pm

Re: Relația Poli - Marian Iancu

Post by ultraviola »

Vrem, nu vrem, a fost o perioada in istoria acestei echipe - "era BKP", cum o numea un vechi co-forumist. A fost o vreme in care ne-am permis sa visam mai mult ca niciodata, dupa care totul s-a naruit ca un castel de nisip. Ramanem cu amintirile frumoase si cu lectia invatata - ca doar o constructie pe baze solide are sanse sa dureze.

Doar acceptandu-ne trecutul putem construi viitorul. Fara nici un resentiment, sincer nu cred ca Marian Iancu va face parte din viitorul acestei echipe.
Cine a vazut Speranta, nu o mai uita. O cauta sub toate cerurile si printre toti oamenii. Si viseaza ca intr-o zi o va intalni din nou, nu stie unde, poate intre ai sai.

Octavio Paz
User avatar
Sergio
Posts: 131
Joined: Wed Oct 24, 2012 1:13 pm
Location: G-rock

Re: Relația Poli - Marian Iancu

Post by Sergio »

daca o luam asa e valabila si aia ca cine nu invata din greseli e sortit sa le repete... ;;)
banatean_violet
Posts: 1153
Joined: Tue Oct 02, 2012 10:51 am

Re: Relația Poli - Marian Iancu

Post by banatean_violet »

NU NU NU NU NU NU NU NU NU NU NU
Locked