Noul antrenor al lui Poli

Totul despre ACS Poli Timisoara
Locked

Pe cine doriti antrenor la Poli?

Contra
21
31%
Bergodi
14
21%
Pustai
9
13%
Grigoras
8
12%
Alexa
1
1%
Sunda
1
1%
Velcea
2
3%
Munteanu
2
3%
Alvarez
3
4%
Florin Marin
2
3%
Galca
3
4%
Altul
1
1%
 
Total votes: 67
User avatar
holstein
Posts: 433
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:09 pm

Re: Noul antrenor al lui Poli

Post by holstein »

asu wrote:VA BATETI JOC DE ORAS SI SUPORTERI

nu pot sa cred aceasta mutare ..............cat despre Iosif el nu a fost niciodata decat o "valiza"
?????????????????
Wer glaubt etwas zu sein, hört auf etwas zu werden.
POLI UEBER ALLES !!!
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Noul antrenor al lui Poli

Post by Pffv »

soryn76 wrote:Informația a fost confirmată de primarul Nicolae Robu. „Este adevărat că eu și Titu Bojin am agreat propunerea făcută de conducerea executivă a clubului, Liviu Anton și Daniel Stanciu, de aducere ca antrenor principal a lui Florin Marin, în echipă cu Iosif Rotariu, ca secund, și cu un preparator fizic italian. Unul dintre atuurile lui Florin Marin a fost, pe lângă CV-ul său, și acela că a acceptat ca secunzi timișoreni, evident, poliști. Contractul încă nu e semnat, Florin Marin este așteptat marți la Timișoara”, ne-a declarat Robu.

(sursa foto: http://www.fanatik.ro)

Nea robule ti-ai dat singur cu stingul in dreptul... ride taica bojin de tine... te-a facut... cit despre marele Iosif rotariu care spunea ca adevarata poli este asu - echipa suporterilor, ce sa mai zic... eu unul m-am convins de cea mai "adevarata Poli".
Cele 2 retrogradari ? Trimiterea titlului de la Tg. Mures la FSCB ?
Iosif Rotariu e mai multi ?
diegis37
Posts: 2188
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:01 pm

Re: Noul antrenor al lui Poli

Post by diegis37 »

Alvarez pana vine Contra,
atu-uri cunoaste lotul si nu costa
User avatar
ultraviola
Posts: 1168
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:04 pm

Re: Noul antrenor al lui Poli

Post by ultraviola »

Eu zic ca ne baga in B cum a mai facut-o si cu alte echipe.
Intotdeauna cand a ajuns la o echipa acest om, ma intrebam ce dracu au avut aia in cap sa-l angajeze. Si niciodata nu am gasit explicatia.
Iar acum se pare ca vine la Poli... Un loser, ca si intreaga noastra conducere de la club. Nu ma mai intreb nimic.
Vine sa intregeasca familia. L-)
Last edited by ultraviola on Mon Aug 24, 2015 7:41 pm, edited 1 time in total.
Cine a vazut Speranta, nu o mai uita. O cauta sub toate cerurile si printre toti oamenii. Si viseaza ca intr-o zi o va intalni din nou, nu stie unde, poate intre ai sai.

Octavio Paz
asu
Posts: 733
Joined: Sat Nov 03, 2012 1:08 pm

Re: Noul antrenor al lui Poli

Post by asu »

holstein wrote:
asu wrote:VA BATETI JOC DE ORAS SI SUPORTERI

nu pot sa cred aceasta mutare ..............cat despre Iosif el nu a fost niciodata decat o "valiza"
?????????????????
ce nu intelegi ?

ce il recomanda pe acest gunoi sa preia echipa ?
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Noul antrenor al lui Poli

Post by Pffv »

asu wrote:
holstein wrote:
asu wrote:VA BATETI JOC DE ORAS SI SUPORTERI

nu pot sa cred aceasta mutare ..............cat despre Iosif el nu a fost niciodata decat o "valiza"
?????????????????
ce nu intelegi ?

ce il recomanda pe acest gunoi sa preia echipa ?
Nu te supara chiar pe .... Holstein ti-ai gasit ! :)
Cred si eu insa ca nu intelege nimic , dar cine mai intelege ? ONG-ul ? :evil:
banatean_violet
Posts: 1153
Joined: Tue Oct 02, 2012 10:51 am

Re: Noul antrenor al lui Poli

Post by banatean_violet »

soryn76 wrote:Informația a fost confirmată de primarul Nicolae Robu. „Este adevărat că eu și Titu Bojin am agreat .... aducere ca antrenor principal a lui Florin Marin ... Unul dintre atuurile lui Florin Marin a fost, pe lângă CV-ul său ...
Buna lucratura pesedeului, ce usor a picat de fletz.
Care-i CVul ala care-l recomanda pe antrenor?
Rotariu a mai fost secund si nu a plecat prea frumos de la echipa, apoi a vorbit nu prea frumos despre actuala Poli, un alt rotariu a fost directionat oriunde altundeva doar in Timisoara nu. Despre ce polist discutam?
soryn76
Posts: 222
Joined: Thu Oct 04, 2012 1:48 pm

Re: Noul antrenor al lui Poli

Post by soryn76 »

acuma spune stanciu pe digisport ca antrenorul este ales pe considerente financiare... adica cine cere cei mai putin bani este ales... decit rapidul in faliment mai bine 1000 de euroi siguri de la timisoara... din pacate daca asa se pune problema, B -ul este asigurat!
Halal viitor pentru "cea mai adevarata dintre Poli".

VA MULTUMIM CA VA BATETI JOC DE NOI !!! (sa ne asteptati la stadion, ca venim cind o sa avem bani de bilet) Penibililor !!!
User avatar
holstein
Posts: 433
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:09 pm

Re: Noul antrenor al lui Poli

Post by holstein »

asu wrote:
holstein wrote:
asu wrote:VA BATETI JOC DE ORAS SI SUPORTERI

nu pot sa cred aceasta mutare ..............cat despre Iosif el nu a fost niciodata decat o "valiza"
?????????????????
ce nu intelegi ?

ce il recomanda pe acest gunoi sa preia echipa ?
hmmm. pentru mine, Iosif , e si altiii!! ;) daca e vorba de tata celui din bucale, plecat de la noi... vorbim în unison ;)
Wer glaubt etwas zu sein, hört auf etwas zu werden.
POLI UEBER ALLES !!!
asu
Posts: 733
Joined: Sat Nov 03, 2012 1:08 pm

Re: Noul antrenor al lui Poli

Post by asu »

soryn76 wrote:acuma spune stanciu pe digisport ca antrenorul este ales pe considerente financiare... adica cine cere cei mai putin bani este ales... decit rapidul in faliment mai bine 1000 de euroi siguri de la timisoara... din pacate daca asa se pune problema, B -ul este asigurat!
Halal viitor pentru "cea mai adevarata dintre Poli".

VA MULTUMIM CA VA BATETI JOC DE NOI !!! (sa ne asteptati la stadion, ca venim cind o sa avem bani de bilet) Penibililor !!!
hai sa fim seriosi ....anul trecut rapidul crezi ca oferea mai mult lui Bergodi decat putem noi astazi ...????????

e o mutare la plezneala !!!!!!
Locked