Noul antrenor al lui Poli

Totul despre ACS Poli Timisoara

Pe cine doriti antrenor la Poli?

Contra
21
31%
Bergodi
14
21%
Pustai
9
13%
Grigoras
8
12%
Alexa
1
1%
Sunda
1
1%
Velcea
2
3%
Munteanu
2
3%
Alvarez
3
4%
Florin Marin
2
3%
Galca
3
4%
Altul
1
1%
 
Total votes: 67
User avatar
Sergio
Posts: 131
Joined: Wed Oct 24, 2012 1:13 pm
Location: G-rock

Re: Noul antrenor al lui Poli

Post by Sergio »

hai ma english ca si murinio daca vine cam ce crezi ca poate face cu niste jucatori intrati deja demult in vacanta? nu mai trebuie schimbat antrenorul pana la final, oricum oricine ar veni, rezultatul e acelasi. Daca era adus in vara grig, atunci cand inca mai erau bani si jucatori motivati, alta era situatia. Eu inca mai cred ca e printre antrenorii buni din liga 1 si rezultatele lui n-au fost intamplatoare (mai putin ultimii 2-3 ani cand n-a prea antrenat si atunci cand a facut-o, a prins numai echipe dezmembrate). Vina e a lui, stia in ce se baga asa ca n-are rost acum sa se vaite ca o p#@%$

PS. valabil si pt marele polist stanciu
User avatar
impossible
Posts: 2931
Joined: Tue Oct 02, 2012 12:52 am

Re: Noul antrenor al lui Poli

Post by impossible »

AndreiVajnaII wrote:Faza cu plecatu e degeaba. Nu inteleg rostul unei asemenea întrebări adresatr lui atâta timp cât conducerea nu are un antrenor pregătit. Altfel ajungem in aceeasi situatie penibilă ca după debarcarea lui Flocea.
Pai conducerea sa puna mana pe telefon si sa vorbeasca cu altcineva. Nu i-am oprit eu ca, la debarcarea lui Flocea, sa vorbeasca in prealabil cu un alt antrenor. S-au bazat pe promisiunile lui Contra date la tv fara sa negocieze cu el. Eu sunt de vina? E cam clar ca daca se lasa lucrurile asa putem sa ne pregatim de ... sfarsit. Vad ca voi v-ati resemnat cu aceasta situatie. Eu inca nu. Parca as prefera o atitudine activa. Oricum, nu va faceti griji. Grigoras ramane.
______________________________________
Image
ASU - Poli 0-1 (Chemin S. 53')
diegis37
Posts: 2188
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:01 pm

Re: Noul antrenor al lui Poli

Post by diegis37 »

englezul wrote:Eu l-as da afara pe Grigoras fara sa aduc pe nimeni in loc si va garantez ca batute cu 5 sau 6 boabe diferenta nu mai luam!
le
Mi s-a pus pata rau de tot pe asta, se observa? :))
Da :-s
Ultimele 3 meciuri m-au dezamagit foarte tare.
User avatar
swedishbitter
Posts: 821
Joined: Fri Mar 08, 2013 6:57 pm

Re: Noul antrenor al lui Poli

Post by swedishbitter »

Relu Sunda pt ultimele doua meciuri? Il vad in stare sa produca un mic soc, la asta s-a priceput. L-as fi folosit pt ultimele 3 meciuri.
I don't know where I'm going, but I'm on my way - Sagan
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Noul antrenor al lui Poli

Post by englezul »

Nu avem nevoie de antrenor la ultimele doua meciuri. Daca cu antrenor nu am scapat sub 3 boabe, ce rost are? Tineretul de la Poli 2 cu tot cu antrenor ar trebui sa joace acum pe final. Daca altceva nu am reusit sa facem, macar sa debutam in L1 ceva jucatori ptr ca nu stiu cat de curand vom mai avea ocazia sa jucam spre seara...
Nici dimineata pe racoare nu-i chiar rau si noi chiar suntem obisnuiti.
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Noul antrenor al lui Poli

Post by AndreiVajnaII »

Nu a fost confirmat Ionut Popa inca?
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Noul antrenor al lui Poli

Post by Pffv »

englezul wrote:Nu avem nevoie de antrenor la ultimele doua meciuri. Daca cu antrenor nu am scapat sub 3 boabe, ce rost are? Tineretul de la Poli 2 cu tot cu antrenor ar trebui sa joace acum pe final. Daca altceva nu am reusit sa facem, macar sa debutam in L1 ceva jucatori ptr ca nu stiu cat de curand vom mai avea ocazia sa jucam spre seara...
Nici dimineata pe racoare nu-i chiar rau si noi chiar suntem obisnuiti.
Care dimineata Boss , nu ne mai desfintam daca .... :D ?!

le Si in liga II e charia aia cu fumatu' ? :-s
User avatar
englezul
Posts: 4404
Joined: Tue Oct 02, 2012 6:47 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Noul antrenor al lui Poli

Post by englezul »

Pffv wrote:
englezul wrote:Nu avem nevoie de antrenor la ultimele doua meciuri. Daca cu antrenor nu am scapat sub 3 boabe, ce rost are? Tineretul de la Poli 2 cu tot cu antrenor ar trebui sa joace acum pe final. Daca altceva nu am reusit sa facem, macar sa debutam in L1 ceva jucatori ptr ca nu stiu cat de curand vom mai avea ocazia sa jucam spre seara...
Nici dimineata pe racoare nu-i chiar rau si noi chiar suntem obisnuiti.
Care dimineata Boss , nu ne mai desfintam daca .... :D ?!

le Si in liga II e charia aia cu fumatu' ? :-s
Logic era sa tragem obloanele si noi sa luam o pauza, dar din ce declara "cel ales" se pare ca nu are de gand sa renunte! Spectacolul continua, ptr mine ii mai ok sambata, duminica am treaba :pescar2:
Undercover se poate duhani... :)
diegis37
Posts: 2188
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:01 pm

Re: Noul antrenor al lui Poli

Post by diegis37 »

swedishbitter wrote:Relu Sunda pt ultimele doua meciuri? Il vad in stare sa produca un mic soc, la asta s-a priceput. L-as fi folosit pt ultimele 3 meciuri.
Acum schimbarea este prea tarzie :(
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Noul antrenor al lui Poli

Post by Pffv »

diegis37 wrote:
swedishbitter wrote:Relu Sunda pt ultimele doua meciuri? Il vad in stare sa produca un mic soc, la asta s-a priceput. L-as fi folosit pt ultimele 3 meciuri.
Acum schimbarea este prea tarzie :(
Bateam pe Botoshima cu el .... :mrgreen:
Locked