Noul antrenor al lui Poli

Totul despre ACS Poli Timisoara

Pe cine doriti antrenor la Poli?

Contra
21
31%
Bergodi
14
21%
Pustai
9
13%
Grigoras
8
12%
Alexa
1
1%
Sunda
1
1%
Velcea
2
3%
Munteanu
2
3%
Alvarez
3
4%
Florin Marin
2
3%
Galca
3
4%
Altul
1
1%
 
Total votes: 67
User avatar
ultraviola
Posts: 1168
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:04 pm

Re: Noul antrenor al lui Poli

Post by ultraviola »

Nici macar nu-i acelasi lucru, D. Munteanu a avut rezultate la Otelul, la CFR Cluj, insa "Flocea" n-a facut treaba nicaieri.
Probabil, daca e o licitatie, asta da bani ca sa antereneze la noi :evil:
Cine a vazut Speranta, nu o mai uita. O cauta sub toate cerurile si printre toti oamenii. Si viseaza ca intr-o zi o va intalni din nou, nu stie unde, poate intre ai sai.

Octavio Paz
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Noul antrenor al lui Poli

Post by Pffv »

soryn76 wrote:Daca varianta contra nu este posibila, variantele suporterilor ar fi bergodi, pustai, grigoras.... Pe cind a conducerii ar fi se pare... Dorinel munteanu, florin marin

:bashhead2: :bashhead: X( :-o
User avatar
ultraviola
Posts: 1168
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:04 pm

Re: Noul antrenor al lui Poli

Post by ultraviola »

Vad ca si Digi tot de el zice.
Se pare ca a noastra conducere tine cu tot dinadinsul sa scape echipa de suporteri.
Daca se confirma stirea, nu pot decat sa-mi exprim dezgustul. N-aveau bani, puteau iesi pe post sa explice si sa-l puna pe Sunda pe care-l platesc oricum si e de-al nostru. Am fi inteles.
Dar nu sa aduca un antrenor de umplutura. X(
Cine a vazut Speranta, nu o mai uita. O cauta sub toate cerurile si printre toti oamenii. Si viseaza ca intr-o zi o va intalni din nou, nu stie unde, poate intre ai sai.

Octavio Paz
User avatar
Pffv
Posts: 4073
Joined: Mon Oct 01, 2012 9:43 pm
Location: Timisoara

Re: Noul antrenor al lui Poli

Post by Pffv »

ultraviola wrote:Vad ca si Digi tot de el zice.
Se pare ca a noastra conducere tine cu tot dinadinsul sa scape echipa de suporteri.
Daca se confirma stirea, nu pot decat sa-mi exprim dezgustul. N-aveau bani, puteau iesi pe post sa explice si sa-l puna pe Sunda pe care-l platesc oricum si e de-al nostru. Am fi inteles.
Dar nu sa aduca un antrenor de umplutura, care sa curete stadionul de oameni. Vai si-amar.
Nici nu gaseam expresie mai potrivita :ymhug: !! Si macar de ar fi vorba de ceva "Scula" de antrenor , dar chiar nimic si .... :antisteaua: (doar asta mi-a venit) ! "Conducerea" X( :-o :-\ :-s :ymdevil: !
soryn76
Posts: 222
Joined: Thu Oct 04, 2012 1:48 pm

Re: Noul antrenor al lui Poli

Post by soryn76 »

Dezamagire crunta.... , ce asteptari am avut inaintea sezonului... Cred ca voi abandona pentru moment ideea de sustinere a acestei mascarade cu un deznodamint deja de asteptat.... in orice caz sint foarte dezamagit si nu cred ca mai are rost sa mai comentez altceva ...
Druckerul din Ronat
Posts: 53
Joined: Wed Jul 10, 2013 6:58 pm

Re: Noul antrenor al lui Poli

Post by Druckerul din Ronat »

Decat Flocea , mai bine Popa de la Ineu .
User avatar
ultraviola
Posts: 1168
Joined: Mon Oct 01, 2012 11:04 pm

Re: Noul antrenor al lui Poli

Post by ultraviola »

Zice Anda Deliu pe FB ca n-ar fi verificata stirea, ca inca se ma negociaza cu Pustai.
Sa speram ca e doar alarma falsa #:-s
Cine a vazut Speranta, nu o mai uita. O cauta sub toate cerurile si printre toti oamenii. Si viseaza ca intr-o zi o va intalni din nou, nu stie unde, poate intre ai sai.

Octavio Paz
AndreiVajnaII
Posts: 2862
Joined: Mon Oct 01, 2012 10:47 pm

Re: Noul antrenor al lui Poli

Post by AndreiVajnaII »

Am mai mare încredere in debanat decât in gsp si digi. :))

Totuși, decât cei numiți, nu mai bine Alvarez? Are si școală, nu costa nimic in plus...
soryn76
Posts: 222
Joined: Thu Oct 04, 2012 1:48 pm

Re: Noul antrenor al lui Poli

Post by soryn76 »

Alvarez asta trebuia sa isi faca treaba bine ca preparator, nu sa avem plina infirmeria...ar fi bine ca chestia asta cu flocea sa fie doar o gluma proasta ...
jamais
Posts: 351
Joined: Tue Oct 02, 2012 7:20 am

Re: Noul antrenor al lui Poli

Post by jamais »

Eu il vreau pe Vladimir Petrovic. Chit ca acum e la OFK Belgrad
Locked